Anna Mackiewicz - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Anna Mackiewicz Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU

  31 miejsce 0,82 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  3 miejsce 9,63 % poparcia

Zastępca prezydenta Bydgoszczy, 20-letnia radna (SLD) w tym mieście. Działaczka samorządowa, społeczna i związkowa.

Ukończyła studia magisterskie (matematyka) i podyplomowo: administracja publiczna oraz zarządzanie oświatą. Ukończyła także ok. 30 różnych form szkoleniowych (głównie z zakresu pracy samorządu, funkcjonowania organizacji pozarządowych, praw człowieka i prawa europejskiego) oraz niezliczone formy szkoleń zawodowych. Jest autorką i trenerka ok. 25 warsztatów z zakresu m.in.: praw kobiet, samorządności oraz działalności NGO.

Pracowała w Gimnazjum nr 16 i SP Nr 41 w Bydgoszczy jako nauczycielka matematyki oraz w Kuratorium OiW a w czasie studiów w SP dla Pracujących i OHP oraz w Bursie ZSz Medycznych; Równolegle pracowała przez kilka lat jako prezes i dyrektor jednej z prywatnych firm bydgoskich .

Otrzymała -Srebrny i Złoty Krzyż Zasługi 2011r., - Medal Prezydenta Miasta za szczególne zasługi dla Miasta Bydgoszczy 1998 r., - Medal Marszałka Województwa za zasługi na rzecz Województwa i jego mieszkańców 2012r., - Medal KEN, - Nagrody przyznawane nauczycielom.

 

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.235.173.74
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!