Włodzimierz Figas - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Włodzimierz Figas Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU

  106 miejsce 0,04 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  15 miejsce 0,47 % poparcia

Wicestarosta inowrocławski. Był kandydatem SLD na prezydenta Inowrocławia.

Absolwent Akademii Rolniczej w Poznaniu, Wydział Technologii Żywności. Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Wydział Pedagogiki i Psychologii.Absolwent Akademii Rolniczej w Poznaniu, Wydział Technologii Żywności. Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Wydział Pedagogiki i Psychologii.

W latach 1988-2010 dyrektor, prezes w sektorze uspołecznionym i prywatnym. W latach 1998- 2002  i 2010-2014 Radny Powiatu Inowrocławskiego, a w chwili obecnej Wicestarosta Inowrocławski.

Długoletni działacz sportowy w Klubie Sportowym „CUIAVIA” w Inowrocławiu. Od 2012 roku Prezes Honorowy. W latach 1992 -2000 członek zarządu Bydgoskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Bydgoszczy, a od 2000 r. do  chwili obecnej Sekretarz Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Bydgoszczy, członek Prezydium i Zarządu.

Od 2012 roku członek Komisji Polskiego Związku Piłki Nożnej w Warszawie – Komisji ds. Odznaczeń i Zasobów Archiwalnych.  W latach 1994-2002 członek Społecznego Komitetu Budowy Tężni Solankowej w Inowrocławiu oraz Przewodniczący Komisji Rewizyjnej tegoż Komitetu.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.235.65.220
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!