PARTNERZY PORTALU

Cezary Szeliga - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Cezary Szeliga Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU
     

    55 miejsce 0,15 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    7 miejsce 0,85 % poparcia

Absolwent Akademii Rolniczej w Szczecinie (1999). Ukończył również studia podyplomowe na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego na dwóch kierunkach: Zarządzanie personelem w firmie (2002) i Audyt i kontrola wewnętrzna w usprawnianiu zarządzania (2005).

Doświadczenia zawodowe zdobywał m.in. w administracji publicznej. Pracował głównie w instytucjach wdrażających unijne programy pomocowe, m.in. jako Zastępca Kierownika Biura Powiatu Polickiego, Główny specjalista w Biurze Kontroli na Miejscu, Kierownik ds. kontroli wewnętrznej w Zachodniopomorskim Oddziale Regionalnym ARiMR, a następnie Dyrektor Wydziału Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego.

Przed otrzymaniem nominacji na stanowisko Zastępcy Prezesa ARiMR był dyrektorem ds. inwestycji w Szczecińskim Przedsiębiorstwie Budowlanym. Jest również radnym Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego (kadencja 2010-2014).

Od 1 lipca 2013 roku został powołany na stanowisko Zastępcy Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 46.105.144.169 [3.93.75.30]
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum