Małgorzata Chyła - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Małgorzata Chyła Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU

  45 miejsce 0,24 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  7 miejsce 3,52 % poparcia

Posiada wykształcenie wyższe, pedagogiczne. Dodatkowe specjalizacje zdobywała na studiach podyplomowych (edukacja seksualna, terapia pedagogiczna oraz informatyka).

Radna Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego kadencji 2010-2014, Wiceprzewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu. Jest prezesem Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Koszalinie oraz członkinią władz wojewódzkich tej organizacji.

Od wielu lat angażuje się w różne akcje społeczne. Inicjatorka i współorganizatorka licznych akcji charytatywnych na rzecz potrzebujących: chorych, samotnych czy rodzin wielodzietnych znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Współpracuje z różnymi środowiskami zawodowymi i lokalnymi w obszarach oświaty, szeroko rozumianej edukacji społecznej i służby zdrowia. Prywatnie, mama dwóch dorosłych synów.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (1)

 • Anna 2019-09-15 16:38:22
  Kandydatura Małgorzaty Chyła to b.dobra decyzja. Kandydatka jest z krwi i kości społecznikiem, człowiekiem o wielkiej empatii, potrafi słuchać i podejmować słuszne decyzje. Znajomość problematyki mieszkańców Koszalina jest b.wysoka. Koszalinianka od urodzenia, już jako uczennica szkoły podstawowej wykazywała smykałkę społecznika.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.238.199.4
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!