Konstanty Oświęcimski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Konstanty Oświęcimski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    58 miejsce 0,18 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    8 miejsce 2,39 % poparcia

Samorządowiec, z wykształcenia magister administracji, poseł na Sejm VI i VII kadencji.

Ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Od 1994 roku był radnym gminy Rewal i delegatem do sejmiku samorządowego województwa szczecińskiego.

Od 1998 do 2006 roku zajmował stanowisko wójta gminy Rewal. Jest prezesem Ochotniczej Straży Pożarnej w tej gminie. W 2006 roku z listy Platformy Obywatelskiej został wybrany na radnego powiatu gryfickiego, obejmując jednocześnie funkcję wicestarosty.

W wyborach parlamentarnych w 2007 roku uzyskał mandat poselski, otrzymując w okręgu szczecińskim 7975 głosów. W 2009 roku został członkiem zarządu klubu Morze Bałtyk Szczecin.

W 2011 roku kandydował w wyborach parlamentarnych z piątego miejsca na liście komitetu wyborczego Platformy Obywatelskiej w okręgu wyborczym nr 41 w Szczecinie i uzyskał mandat poselski. Oddano na niego 7459 głosów (1,96% głosów oddanych w okręgu).

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.210.237.158
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!