Andrzej Gross - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Andrzej Gross Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU

  63 miejsce 0,08 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  6 miejsce 3,50 % poparcia

Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu Organizacji i Zarządzania oraz liczne szkolenia z obszaru Zarządzania Projektami, Wdrażania Funduszy Unijnych, Zarządzania Zasobami Ludzkimi i kierowania Zespołami Wielozadaniowymi.

Od 25 lutego 2013 roku pełni funkcję Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych w administracji publicznej oraz w sektorze gospodarki.

Przed powołaniem na Prezesa ARiMR był dyrektorem Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Regionalnego ARiMR. Stanowisko to piastował od 2002 roku z 2-letnią przerwą od 19 stycznia 2006 r. do 4 marca 2008 r.

W latach 1999-2002 był odpowiedzialny za wdrażanie Programu Aktywizacji Obszarów Wiejskich w ramach pożyczki Banku Światowego w województwie Kujawsko-Pomorskim.

 

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (2)

 • Pracownicy ARiMR 2015-10-09 08:49:54
  Panie Prezydencie Pan Gross załatwia pod biurkiem sprawy PSL tak jak to robi Sawicki afery. Brak poszanowania dla Pracowników Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Należałoby sprawdzić kryteria Nagród Awansów Podwyżek tylko dla pracowników PSL. Zaczyna robić się sytuacją niebezpieczną dla państwa przy wypłatach środków z dofinansowaniem Unii Europejskiej. Zatem zwracamy sie o wszczęcie postępowania przeciwko tego typu sytuacjom. Wybory wyborami, ale celem Państwa jest też poszanowanie i godność osobista wobec urzędników, którzy swoją pracą udowodnili przez wiele lat wiedzą oraz rzetelnością wobec swojego pracodawcy, jaką jest NASZA POLSKA.
 • WW 2015-09-24 22:32:29
  ANDRZEJ GROSS (PREZES ARIMR) KANDYDUJE DO SEJMU, WIĘC WCISKA ROLNIKOM BAJKI O RZEKOMYM PRZYGOTOWANIU AGENCJI DO SPRAWNEJ REALIZACJI PŁATNOŚCI. BYLEBY TYLKO DOTRWAĆ DO WYBORÓW, A POTEM MOŻE SIĘ JUŻ WSZYSTKO POSYPAĆ. TYMCZASEM W AGENCJI PANUJE ISTNY CHAOS. NOWY SYSTEM PŁATNOŚCI NA LATA 2015-2020 ZOSTAŁ PRZYGOTOWANY "NA KOLANIE", JEGO ZASADY I PRZEPISY ZMIENIAJĄ SIĘ W TRAKCIE REALIZACJI, A URZĘDNICY SAMI NIE SĄ ZBYTNIO ZORIENTOWANI W TEMACIE, GDYŻ NIE ZOSTALI ODPOWIEDNIO PRZESZKOLENI. POZA TYM SYSTEM INFORMATYCZNY IACS OKAZAŁ SIĘ KNOTEM I JESZCZE NIE POZWALA NA KONTROLĘ WNIOSKÓW OBSZAROWYCH. DZIAŁACZE PSL-u UDAJĄ ZAANGAŻOWANIE PRZED SAMYMI WYBORAMI A DO TEJ PORY ZASŁUŻYLI SIĘ GŁÓWNIE AFERAMI NEPOTYZMU I KUMOTERSTWA. ODNOŚNIE POMOCY SUSZOWEJ PODAJE SIĘ STAWKI, ALE JAKOŚ NIE MÓWI SIĘ O WSPÓŁCZYNIKACH KORYGUJĄCYCH, KTÓRE MOGĄ ZNACZĄCO ZMNIEJSZYĆ WYSOKOŚĆ POMOCY DLA ROLNIKÓW. PSL PRZED WYBORAMI WCISKA NIEDOPRACOWANE PROGRAMY, MYDLI OCZY PŁATNOŚCIAMI ZALICZKOWYMI, A URZĘDNIKÓW SZLAG TRAFIA.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.208.132.74
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!