PARTNERZY PORTALU

Arkadiusz Myrcha - informacje o pośle na sejm 2015 To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl
UZYSKAŁ/A MANDAT

Arkadiusz Myrcha Wybory 2015

OCEŃ POSŁA

Poseł na Sejm VIII kadencji. Członek Platformy Obywatelskiej.

Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. W 2009 roku zatrudnił się w kancelarii radcowskiej w Toruniu oraz rozpoczął aplikację przygotowującą do zawodu radcy prawnego.

Na studiach działał m.in. w Samorządzie Studenckim i Studenckiej Poradni Prawnej, gdzie udzielał darmowych porad prawnych. Przez dwa lata pełnił funkcję Przewodniczącego Samorządu Studenckiego UMK. Był także członkiem Rady Wydziału Prawa i Administracji, Senatu UMK, Komisji Budżetowa UMK, Komisji ds. Organizacji i Rozwoju UMK, Odwoławczej Komisji Rekrutacyjnej UMK.

Współpracował z Komisją Prawną i Komisją Studiów Prawniczych Parlamentu Studentów Rzeczpospolitej Polskiej. W 2008 roku powołano go na  Wiceprzewodniczącego Forum Uniwersytetów Polskich. Dwa lata później wszedł w skład Rady Społecznej Miejskiej Przychodni Specjalistycznej w Toruniu - jako przedstawiciel Wojewody Kujawsko-Pomorskiego, następnie został jej Wiceprzewodniczącym.

W wyborach parlamentarnych w 2015 wystartował do Sejmu w okręgu toruńskim z pierwszego miejsca na liście wyborczej PO. Uzyskał mandat posła VIII kadencji, otrzymując 13 400 głosów.

W Sejmie VIII kadencji zasiada w Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka oraz Komisji Gospodarki i Rozwoju.

 

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (11)

 • Roza T 2019-04-02 11:59:38
  Do Karolina: pierwsze slowo z................ nie wiem co oznacza bo to brzmi jak rosyjskie .Nie znam j. rosyj. Drugie slowo na i ,,inteligentny wymaga wczesniej slow ,nie,, lub ,,inaczej,, Jedno pewne ,jewropiejc😯czyk,, , ,,jelita,,,,wyksztalciuszek ,pyszalek, Na dzialacza w klubie sportowym w dziedzinie rzut kamieniem (w dinozaury)
 • nortonfinance2017 2018-08-22 13:38:08
  Jesteś poddawany weryfikacji długu lub administracji? Czy jesteś na czarnej liście? Czy nie radzisz sobie z miesięcznymi płatnościami? Czy chcesz kupić kredyt na dom, samochód lub firmę, ale nie jesteś objęty przeglądem długów lub administracją? Jeśli odpowiedziałeś TAK na którekolwiek z moich pytań? Uprzejmie prosimy o kontakt poprzez e-mail: nortonfinance2017@gmail.com
 • §. 2017-11-30 11:42:33
  PO i .N - NIE GŁOSOWAŁY ustawy potępiającej BOLSZEWIZM I KOMUNIZM. EuroPOSŁOWIE w Brukseli głosowali za sankcjami dla Polski... Nasuwa się pytanie DLACZEGO???...KTO JEST KIM W NASZYM SEJMIE???...KTO SIĘ SPRZEDAŁ???... I KTO JAWNIE KŁAMIE...
 • Grzegorz 2017-08-15 12:21:39
  NADZWYCZAJNA KASTA - KLIKA PRAWNIKÓW
 • Adrian 2017-07-20 22:20:20
  Toruń żałuj że przeznaczyłeś jakiekolwiek środki na edukacja i wychowania takiego tumana. Toć wstyd na całą Europę ten niedorajda przynosi. Jeszcze gnój fika.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.238.252.196
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!