Bożena Grażyna Lisowska - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Bożena Grażyna Lisowska Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    231 miejsce 0 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    28 miejsce 0 % poparcia

Jest radną Sejmiku Województwa Lubelskiego.

Od ponad 20 lat z prowadzi rodzinną firmę Domo-System, zapewniając kilkadziesiąt miejsc pracy. Domo-System jest największym producentem osłon okiennych we wschodniej Polsce, a swoje produkty dystrybuuje na terenie całego kraju i w Unii Europejskiej.

Działa w organizacjach okołobiznesowych, jest aktywnym uczestnikiem Związku Pracodawców Lubelszczyzny Lewiatan i członkinią  Rady Nadzorczej. Angażuje się w inicjatywy charytatywne i społeczne na rzecz najbardziej potrzebujących, m.in. wspiera akcję Słonik Nadziei, czynnie uczestniczy w zbiórkach Banku Żywności, wspiera KMŻ Lublin. Była inicjatorką powołania Wojewódzkiej Rady Działalności Pożytku Publicznego i doprowadziła do powołania tego gremium, zostając jego wiceprzewodniczącą.

W 2013 roku powołana przez marszałka na Ambasadora Aktywności Kobiet Województwa Lubelskiego. Celem tej inicjatywy, organizowanej przez Fundację Aktywność Kobiet jest wyróżnienie i nagrodzenie osób, firm i instytucji przyczyniających się  do wzrostu udziału kobiet w wielu sferach życia publicznego.

Organizatorka i inicjatorka wielu akcji społecznych na terenie województwa. Dąży do wdrożenia Regionalnej Karty Dużej Rodziny.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.223.3.251
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!