Zbigniew  Jurkowski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Zbigniew Jurkowski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    79 miejsce 0,10 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    7 miejsce 0,67 % poparcia

Z Lublinem związany jest od urodzenia. Ukończył studia wyższe na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii. Całe życie zawodowe związałem z PKN ORLEN.

W 2010 roku zdecydował się na start w wyborach samorządowych do Rady Miasta Lublina. W 2011 roku kandydował w wyborach parlamentarnych.

W 2014 roku ponownie startował w wyborach na Radnego Rady Miasta Lublina. Pracował w ramach 7 komisji: ds. Budżetu Obywatelskiego, ds. Rodziny, Inwentaryzacyjna, Kultury i Ochrony Zabytków, Rewizyjna, Sportu, Turystyki i Wypoczynku, Samorządności i Porządku Publicznego. Funkcję przewodniczącego pełnię w Komisji Samorządności i Porządku Publicznego. Dodatkowo jestem Przewodniczącym Społecznej Komisji Mieszkaniowej, oraz członkiem Społecznej Rady działającej przy Ośrodku Leczenia Uzależnień SP ZOZ w Lublinie. 

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.235.65.220
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!