Michał Kabaciński - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Michał Kabaciński Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU

  17 miejsce 1,56 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  1 miejsce 30,50 % poparcia

Poseł na Sejm VII kadencji z ramienia Ruchu Palikota. Urodzony w 1988 roku w Lublinie.

W 2012 ukończył wieczorowe studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Zaangażował się w działalność organizacji tworzonych przez Janusza Palikota. W wyborach parlamentarnych w 2011 roku uzyskał mandat poselski. W 2013 roku został koordynatorem Europy Plus w województwie lubelskim i działaczem Twojego Ruchu (powstałego w wyniku przekształcenia Ruchu Palikota, do którego przyłączyli się m.in. działacze stowarzyszenia Europa Plus).

W wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2014 roku bezskutecznie ubiegał się o mandat. 4 marca 2015 roku został rzecznikiem TR, a następnie, w wyniku rozpadu klubu tej partii, znalazł się w kole Ruch Palikota.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (2)

 • aga 2015-09-25 15:58:49
  Do obserwator: obawiam się, że pan nie czai, że poseł krytyuje silny zwiazek panstwa z kosciolem a kwestia uczestniczenia w sakramentach jest raczej sprawa intymna i prywatna. RODZIAL PANSTWA OD KOSCIOLA prosze pana a wiara to dwie rozne rzeczy i ja sie z panem Kabacinskim zgadzam a rowniez pozowolilam sobie na slub koscielny ;)
 • obserwator 2015-09-19 09:06:13
  Hipokryta, hipokryta, hipokryta!!! Nie potrzeba nam takich w sejmie. Krytykuje kościół, krytykuje księży, ale jak pasuje to biegnie do nich i bierze ślub.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.201.68.86
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!