Jędrzej Rafał Grociak - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Jędrzej Rafał Grociak Wybory 2015

 • Oficjalne wyniki PKW

  Nie uzyskał/a mandatu, KWW nie przekroczył progu

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

 • WASZ RANKING W OKRĘGU

  13 miejsce 0,75 % poparcia
 • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
  KOMITETU W OKRĘGU

  3 miejsce 9,46 % poparcia

Jest 31-letnim mieszkańcem Świebodzina -  to jego miasto rodzinne. Tutaj ukończył naukę w szkole średniej, jako technik mechanik automatyki przemysłowej. Po maturze swoje kroki skierował jednak do Wojska Polskiego. Pierwsze miejsce jego służby to Centrum Szkolenia Wojsk Łączności i Informatyki w Zegrzu, następnie Batalion Remontow w Żaganiu. Służbę zawodową rozpoczeł w 2006 roku w 17 Wielkopolskiej Brygadzie Zmechanizowanej im. generała broni Józefa Dowbor - Muśnickiego w Międzyrzeczu.

Wszystko, czego nauczyła go armia wykorzystał w praktyce podczas udziału w ramach VIII zmiany Polskiego Kotyngentu Wojskowego w Iraku, a następnie w czasie misji z ramienia KFOR na terenie Kosowa. W czynnej służbie poza granicami kraju spędził 13 miesięcy – był to czas prawdziwej próby i wielkie doświadczenie życiowe.

Jego żona Małgorzata jest pedagogiem. Wspólnie wychowują córki – 7-letnią Hanię i  2,5- roczną Tosię. Interesuje się strzelectwem sportowym, jest zawodnikiem Darta i oddanym kibicem „Falubazu” Zielona Góra.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.200.137.63
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!