Wacław Maciuszonek - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Wacław Maciuszonek Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    43 miejsce 0,08 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    3 miejsce 3,59 % poparcia

Były burmistrz Żar. W wygranych wyborach samorządowych w 2010 r. zagłosowało na niego 4.812 osób, czyli 50,99% głosujących. Jest członkiem Platformy Obywatelskiej.

Z wykształcenia jest inżynierem mechanikiem. Rozpoczynając swoją karierę zawodową przeszedł wszystkie szczeble w Zakładzie Płyt Pilśniowych w Krośnie Odrzańskim. Pracował tam 9 lat.
W 1991 roku wygrał konkurs na dyrektora Zakładów Płyt Wiórowych w Żarach. Udało mu się pozyskać inwestorów zagranicznych i przeprowadzić prywatyzację przedsiębiorstwa.Zakłady zostały uratowane,od 1995 roku funkcjonują jako Kronopol. Od tej pory firma intensywnie się rozwijała zapewniając miejsca pracy mieszkańcom Żar. Sprawował funkcję Przewodniczącego Rady Programowej Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej. Był też radnym i członkiem zarządu Krosna Odrzańskiego.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!