Rafał Jaworski - informacje o kandydacie do sejmu To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl

Rafał Jaworski Wybory 2015

Głosowanie internautów zakończone.
Wyniki zaktualizowano 23 października.

  • WASZ RANKING W OKRĘGU

    21 miejsce 0,39 % poparcia
  • POPULARNOŚĆ NA LIŚCIE
    KOMITETU W OKRĘGU

    7 miejsce 0,51 % poparcia

W 2007 r. ukończył Uniwersytet Zielonogórski z tytułem magistra. Pracuje w administracji zajmując się pozyskiwaniem funduszy europejskich.

Już jako student rozpoczął swoją przygodę z wolontariatem na rzecz rozwoju poradnictwa obywatelskiego. Najpierw jako doradca w Biurze Porad Obywatelskich udzielał porad osobom potrzebującym. Później w zarządzie Stowarzyszenia pomagał organizować i rozwijać poradnictwo obywatelskie w województwie lubuskim.

Obecnie jest członkiem zarządu Związku Biur Porad Obywatelskich ­ ​www.zbpo.org.pl. Kolejną jego aktywnością społeczną jest prowadzenie międzyzakładowej organizacji związkowej NSZZ “Solidarność”, której obecnie jest przewodniczącym. W 2015 r. został wybrany przez załogę na społecznego inspektora pracy w Urzędzie Miasta Zielona Góra, którego głównym zadaniem jest nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP. W 2012 r. został zaprzysiężony na ławnika sądowego. Od wielu lat oddaje także honorowo krew.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.


KOMENTARZE (0)

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.223.3.251
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!