To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl
59 miejsce 50,24% 2,39% 2,39% 44,98%
32 miejsce 50,24% 2,39% 2,39% 44,98%
3 miejsce 50,24% 2,39% 2,39% 44,98%

Posłanka na Sejm VIII kadencji. Należy do Prawa i Sprawiedliwości. Socjolog, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Podczas studiów współtworzyła ośrodek analityczny Warsztaty Analiz Socjologicznych, zespół studentów i absolwentów szkół wyższych działających na rzecz dobra wspólnego.

Związana z Prawem i Sprawiedliwością. Jest członkiem Rady Politycznej partii. Pracuje w biurze krajowym Prawa i Sprawiedliwości, gdzie uczestniczy w kształtowaniu jego polityki informacyjnej i współpracuje z Prezesem Jarosławem Kaczyńskim. Redaktor naczelna oficjalnego serwisu internetowego partii.

Współautorka programu "Prawo i Sprawiedliwość. Szansa dla młodych". Uczestniczyła w pracach nad programem PiS "Nowoczesna, solidarna, bezpieczna Polska".

Angażuje się w działalność na rzecz osób niewidomych i niedowidzących. Jest członkiem stowarzyszenia zajmującego się problemami osób tracących wzrok z powodu schorzeń siatkówki oka.

Radna sejmiku na Mazowszu. W wyborach samorządowych zdobyła ponad 30 tys. głosów.

Należała do zespołu, odpowiedzialnego za internetową kampanię Andrzeja Dudy.

W wyborach parlamentarnych w 2015 wystartowała ponownie do Sejmu, tym razem kandydując w okręgu kieleckim. Uzyskała mandat posłanki VIII kadencji, otrzymując 27 568 głosów.

W Sejmie VIII kadencji zasiada w Komisji Polityki Społecznej i Rodziny oraz Komisji Infrastruktury.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

KOMENTARZE (5)

 • emeryt 2017-01-24 20:03:29
  Przepraszam! Kończąc , dlatego można wszystko sprawdzić, począwszy od nieobiektywnych ocen do Służby Cywilnej, do dzielenia nagród. To JEDEN WIELKI UKŁAD kumoterstwa, który się rozprzestrzenił przez kadencje po-psl i trwa w Sandomierzu do dziś !!!! Więc jak można takie osoby awansować dalej do K.A.S ??!!!! To wielkie NIEPOROZUMIENIE, to o co PiS walczy !!! Prosimy, uzdrówcie urząd skarbowy w Sandomierzu !!!! Zapewne, taka choroba powiela się w niejednym urzędzie, ale pracownicy MILCZĄ !!! Należy zwalczać taką zarazę anty społeczną, winni powinni odejść, są INNI pracownicy, którzy sprostają wszelkim zadaniom służąc rzetelnej demokracji, nie TAK wypatrzonej !!! Zdrowa atmosfera w pracy, to ZDROWIE pracowników i efekty obopólne !!!
 • emeryt 2017-01-24 19:36:59
  Dobrze by było, żeby oprócz samorządów wziętych pod lupę, jak opatowski, przydało by się przyjrzeć urzędom skarbowym typu sandomierski, gdzie panuje atmosfera po-psl-owska, a szefostwo nawet nosa nie wytknie, by nie zaszkodzić sobie i nadal rządzącym kierownikom, bo to WSZYSTKO OD NOWA TO SAMO, bez zmian !!! Liczyliśmy na PiS i zmiany , a tu wielkie NIC SZ.P. Poseł !!! Zawiódł pan poseł sandomierski, zawiódł dyrektor pozostawiając TAKI perfidny układ !!! Pracownicy są zastraszeni i milczą, boją się jakiegokolwiek ruchu ze względu na pracę, ale TAK być nie może, żeby kierownicy byli despotami i dyktatorami wobec pracowników!!! Zrobiono sobie prywatny folwark, a z pracowników parobkami !!! Nie mówi się o zarobkach, jałmużnie, gdzie starsi pracownicy są lekceważeni i traktowani bez szacunku !!! WY młodsi, też kiedyś będziecie STARUCHAMI, jak doczekacie !!! Postawa naczelnictwa wobec pracowników jest kompromitująca, GDZIE te czasy, że ludzie rozmawiali ze sobą i szanowali, a NIE takie wprost chamskie nawyki kierownictwa w pracy!!! TO MUSI DO PANI DOTRZEĆ !!!
 • bezhipokryzji 2016-12-27 23:07:18
  Inteligencja i mądrość posła jest mierzona przez wyborców działaniem skutecznym na rzecz regionu, jaki reprezentuje. Niestety obecnie Kielce z formacji rządzącej takiego posła nie posiadają , posłanka nie upomniała się , by miasto zostało objęte programem "Mieszkanie Plus" a znajduje się pod tym względem w najgorszej sytuacji w kraju. Rekordzista oczekujący na mieszkanie uzyskał czas 27 lat, w Polsce średnio 6 lat. Kielce nie posiadają planu rozwoju sił wytwórczych, plan Morawieckiego nie określa, jakie i gdzie miałyby powstać nowe zakłady czy fabryki. Miasto nie posiada żadnego wsparcia władz PIS, posłanka robi może dobre wrażenie ale to za mało, by wypełnić merytorycznie mandat posła , brak konkretów.
 • Krystyna z Tarn-Gór. 2016-04-02 15:32:58
  PANI POSEŁ ANNA KRUPKA TO INTELIGENTNA , KONKRETNA , RZECZOWA OSOBA.MIESZKAŃCOM KIELC I OKOLICY MOŻNA POZAZDROŚCIĆ TAKIEGO POSŁA.JEJ WIELKIE SERCE OTWARTE JEST DLA KAŻDEGO.
 • pani inżynier 2016-02-28 18:18:27
  Inteligentna, mądra sympatyczna ; po raz pierwszy słuchałam jej wyważonych i mądrych wypowiedzi w programie " Młodzież kontra" i zaskoczona byłam ciepłym przyjęciem tej Pani przez młodzież. Po zakończeniu spotkania, młodzież nagrodziła ją długimi oklaskami.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.238.90.95
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!