To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl
261 miejsce 29,41% 5,88% 2,94% 61,76%
164 miejsce 29,41% 5,88% 2,94% 61,76%
8 miejsce 29,41% 5,88% 2,94% 61,76%

Urodzony 10 lutego 1982 roku w Łosicach (województwo mazowieckie). Poseł na Sejm VII i VIII kadencji. Członek Prawa i Sprawiedliwości.

Studiował germanistykę na Wydziale Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył także studia podyplomowe w zakresie samorządu terytorialnego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Należał do Polskiego Stronnictwa Ludowego, z ramienia którego w 2006 roku został wybrany na radnego powiatu bialskiego. W maju 2010 roku przeszedł do Prawa i Sprawiedliwości, a pół roku później z listy tej partii uzyskał reelekcję na kolejną kadencję radnego.

W wyborach w 2011 roku bez powodzenia kandydował z listy PiS do Sejmu. Mandat objął jednak w 2014 roku po rezygnacji Jerzego Rębka, który odszedł z Sejmu w związku z wyborem na stanowisko burmistrza Radzynia Podlaskiego.

W 2015 r. startował do Sejmu z listy KW Prawo i Sprawiedliwość w okręgu wyborczym Chełm (Zamość, Biała Podlaska, Krasnystaw). Został wybrany na posła zdobywając 12 783 głosów.

W Sejmie VIII kadencji zasiada w Komisji do Spraw Petycji oraz w Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

KOMENTARZE (6)

 • Mieszkańcy Chełma 2019-06-26 05:14:54
  Powstanie kolonii żydów Amerykańskich w powiecie chełmskim przyklepane zostało przez PiS terrorystów którzy ograniczają ludziom prawa, ww.farmer/ Sejm znowelizował ustawę PiS o obrocie ziemią rolną. Oszuści dali Wam fałszywą wizje bogactwa w gruntach poniżej 1ha jako nieruchomości, legalizując wcześniejsze modernizacje gruntów rolnych wszystkich klas na mieszkalne,mogliście uzyskać odszkodowanie większe jak wartość gruntów i żyć godnie do końca życia ( ustawa PiS z 14 kwietnia 2016roku która weszła w życie 30 kwietnia 2016roku o obrocie ziemią rolną wyłącznie przez rolnika). obyście nic nie mieli, dorabiali pseudo elitę, zorganizowane grupy przestępcze. Uczciwym pozostaje emigracja, wykrakali wcześniej samorządowcy " nie podoba się, to wynocha z kraju".
 • Okręt PiS-Porozum...tonie 2019-04-07 16:15:36
  ww.wnp.pl/parlamentarny/Małgorzata Wassermann Poseł VIII kadencji, nowy Prezes PiS Anna Radziszewska 2019-04-02 20:59:58 "Jest decyzja, że rekonstrukcja rządu będzie przed wyborami do PE" !!! 2019-04-02 16:30:21 ww.wnp.pl/parlamentarny/Mam informację, że rekonstrukcja rządu nastąpi jeszcze przed wyborami do Parlamentu Europejskiego-oświadczyła we wtorek rzeczniczka PiS Beata Mazurek. Zaznaczyła, że konkretny termin nie jest jej znany. Wybory do PE odbędą się 26 maja OdsuńmyZłodziei od władzy 2019-04-02 16:25:08 Społeczeństwo rozpoczęło samosądy w związku z przestępstwami w obszarach gruntów na poziomie samorządowym(Prezydent Siedlec , teraz wspólników Mazurek chcą zaciukać, Wiesława Kociubę i Lucjana Piotrowskiego wójtów Gminy Chełm) dlaczego aprobujecie oszustwa podatkowe od nieruchomości które są potwierdzone na mapach zasadniczych linią inferencyjną, przecież grunty zaliczone do mieszkalnych nigdy nie zostały wyłączone z produkcji rolnej. mapy z powyższego obszaru złodziejko analizujecie już kilka miesięcy na Nowogrodzkiej.
 • OdsuńmyZłodziei od władzy 2019-03-31 19:55:13
  ww.wnp.pl/parlamentarny/Beata Mazurek Posła osła VIII kadencji Sołtys Gminy Zamość 2019-03-29 23:28:57 Nie wiedziałaś wydmuszko Kaczyńskiego iż wprowadzanie zmian na mapach zasadniczy w formie WZ kombinowanie oszukania fiskusa od zapłaty VAT zostawiło po sobie ślad, bez podpisu właścicieli gruntów pod operatami takich zmian nie wprowadzamy, ewidentne przestępstwa, ograniczacie społeczeństwu wolność, niszczycie Ustrój Demokratyczny Państwa Prawa. Jesteśmy zobligowaniu do wyłączania gruntów rodnych i leśnych zgodnie z przepisami prawa, stolica zapowiedziała będą egzekwowała prawo, fałszownie wyborów, sondaży, byt zorganizowanej grupy przestępczej przedłużył w czasie. Prezydent podpisał nowelizację ustawy o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe – w prawo własności tych gruntów. Art.61 ust.1pkt 4 upzp,dopiero po wydaniu decyzji można przyjąć że dana nieruchomość nie będzie już z żadnego punktu widzenia(opartego o poszczególnych przepisach ustawowych ) uznana za nieruchomość rolną lub leśną, procedura odrolnienia i odlesienia jest to poprawność przeprowadzonej procedury związanej z wykorzystaniem poszczególnych instrumentów zarządzania przestrzenią na poziomie lokalnym. Sprzedający taki grunt zobligowany jest udokumentować iż został wyłączony na cele mieszkalne uiszczając należność do Urzędu Marszałkowskiego, wyłączenie takiego gruntu następuje na wniosek właściciela.
 • Sołtys Gminy Zamość 2019-03-11 21:07:16
  Koledze partyjnemu z okręgu nie pomogliście ponieważ was (...) że na Maxa przestępstw w obszarach gruntów nawaliliście z PSL, powinien wziąć urlop miesięczny, zameldować się na Ukaranie tak prawko kopić , wróciłby wymienił na Polskie lub znalazłby sobie jeszcze tam dziewczynę (podwójne obywatelstwo) nic człekowi nie zrobilibyście.
 • Okręt PiS-Porozum...tonie 2019-01-25 19:04:14
  Drodzy Rodacy, nie jesteście dla PiS bydłem bez żadnych praw , nie pozwólcie bezkarnie mordować naszych bliskich, w związku z odwiertami na wioskach powiatu zamojskiego przewiercanie żył wód pitnych stanowi zagrożenie dla życia ludzkiego korzystających ze zasobów wód podskórnych. Sądownictwo zniszczyli wcześniej celowo, dla jeszcze większych przestępstw w obszarze gruntów, prawa do odszkodowań nabędziecie pisząc Skargi do Komisji Europejskiej. Życzę wytrwałości, nie dajcie się zastraszyć.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.238.199.4
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!