Lidia Staroń - informacje o senatorze Senatu IX kadencji

Lidia Staroń
Senator IX kadencji

To twój profil? Pomóż nam go udoskonalić. Napisz na adres parlament@ptwp.pl
3 miejsce 81,03% 1,03% 6,15% 11,79%

Senator IX kadencji. Urodzona 1960 r.

Posłanka na Sejm V, VI i VII kadencji z list Platformy Obywatelskiej. Na początku sierpnia odeszła z partii. Obecnie jest kandydatem niezależnym do Senatu. Liczyła na poparcie Pis,a le partia wystawiła w tym okręgu swoją kandydatkę - Bożennę Ulewicz.

Ukończyła studia na Wydziale Budownictwa Lądowego Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie. Prowadziła własną działalność gospodarczą. Współtworzyła Stowarzyszenie Obrony Spółdzielców, którego została prezesem.

W październiku 2015 uzyskała mandat senatorski w okręgu olsztyńskim, otrzymując 63 870 głosów. Startowała z własnego komitetu „Lidia Staroń – Zawsze po stronie ludzi”, pokonując kandydatów PO i PiS. Została przewodniczącą Koła Senatorów Niezależnych.

Kontakt/Redakcja: zauważyłeś błąd w swojej notce napisz na adres parlament@ptwp.pl.

KOMENTARZE (11)

 • marcin 2019-11-13 13:18:26
  Pani Staroń jak się pani czuje pomagając ludziom walcząc z nieprawidłowościami i przestępstwami a zarazem kumając się z Kwiatkowski który jest z prawem na bakier , tego nie zrozumie nigdy , to jest podle , albo jest pani za prawem i sprawiedliwościom społeczną , albo to dla pani nie ma znaczenia ze współpracuje pani z ludźmi z zarzutami prokuratorskimi , dzieląc z nimi lawy senatorskie i wy chcecie nam narzucać prawo a sami je nie przestrzegacie i tolerujecie osobników nie przestrzegających prawo , tego nigdy nie zrozumie , gdzie pani godność i honor? , gdzie zasady o które pani walczy ?
 • Beata 2019-09-16 10:58:48
  Znam panią Lidię osobiście. Przyjechała i pomogła nam.
 • Beata 2019-09-16 10:57:39
  Nam pani Lidia bardzo pomogła. Była jedynym politykiem która zajęła się naszą sprawą. Za Darmo! Głos oddany na nią nie będzie zmarnowany.
 • Wiesław Rokicki 2017-01-06 23:26:29
  Pani Senator może budzić tylko szacunek i podziw , za zaangażowanie w walce z bezdusznością , mafijnymi układami . W Polsce króluje bezprawie czego przykładem jest bezkarna okupacja sali obrad . Degeneraci , zaprzańcy zasługują tylko na POGARDĘ . Oczekuje ukarania dotkliwie wszystkich PAJACY i pacyfikacji bezmózgowców do Szpitala Psychiatrycznego na obowiązkowe badania . Pani Senator nie ma czasu na podpalanie Polski , konsekwentnie walczy o prawo i sprawiedliwość dla ludzi skrzywdzonych i wykluczonych . Szkoda , że inni parlamentarzyści nie mają szacunku i honoru bo zajęci są walką o KORYTA . Takich degeneratów , tumanów nazywających siebie opozycją w Polsce nie było . Pani Senator zasługuje Pani na Wielki Szacunek , czemu dadzą wyraz nasi obywatele .
 • marco 2016-10-25 18:18:08
  Popieram Panią w w obronie słabszych ludzi oraz wojnę z komornikami którzy czuli się bezkarni!Teraz Pani Senator powinna się zająć parabankami i firmami lichwiarskimi gdzie biedni ludzie zmuszeni są brać 100 czy 200zł na to by przeżyć od pierwszego do pierwszego żeby opłacić rachunki czy się utrzymać i płacić chorendalne procenty tym firmom! Pozdrawiam Serdecznie!!!

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.201.94.72
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!