Sondaż wyborczy Polacy wskazali, kto gwarantuje ochronę praworządności w kraju - wyniki sondażu zaskakujące

Według najnowszego sondażu IBRIS, przeprowadzonego na zlecenie Interii, to Prawo i Sprawiedliwość najbardziej gwarantuje ochronę praworządności - tak uważa 29,3 ankietowanych.

O wiele mniej uczestników sondażu - 20,5 proc. - za najlepszego strażnika praworządności uznało Koalicję Obywatelską.

Na Lewicę wskazało 10,5 proc. ankietowanych, na Konfederację 6,1 proc., a na koalicję PSL z Kukizem'15 3,8 proc.

Prawie jedna trzecia badanych nie potrafiła wskazać na komitet wyborczy gwarantujący zachowanie praworządności w Polsce (29,8 proc.)

 

KOMENTARZE (14)

 • LepiejWydajOsobiścieNiżOddajSocjaliście 2019-10-06 08:51:22
  Ale cudowne te nagłówki macie sprawiedliwość też mierzycie większością głosów?
 • EuPi 2019-10-05 13:25:01
  Nie Polacy, a słudzy PiSu, przez ten PiS omanieni!
 • Kazimierz 2019-10-04 09:06:12
  Przemówienie z dnia siódmego roku bieżacego Wolność. Po co wam wolność? Macie przecież telewizję Wolność. Po co wam wolność? Macie przecież Interwizję, Eurowizję Wolność. Po co wam wolność? Macie przecież tyle pieniędzy Wolność. Po co wam wolność? I będziecie ich mieć coraz więcej Maszerujmy ramię w ramię Ku słońcu świata nowego Zbudujemy nowy most Imienia przewodniczącego Maszerujmy ramię w ramię Ku słońcu świata nowego Zbudujemy nowy most Imienia przewodniczącego Wolność. Po co wam wolność? Macie przecież do pracy autobusy Wolność. Po co wam wolność? I bezpłatny przydział spirytusu Wolność. Po co wam wolność? Macie komu oddawać cześć Wolność. Po co wam wolność? Dostaliście też Mundial '86 Maszerujmy ramię w ramię Ku słońcu świata nowego Zbudujemy nowy most Imienia przewodniczącego Maszerujmy ramię w ramię Ku słońcu świata nowego Zbudujemy nowy most Imienia przewodniczącego Wolność. Po co wam wolność? Macie przecież filmy fantastyczne Wolność. Po co wam wolność? Czasem zezwolenie demonstracji ulicznych Wolność. Po co wam wolność? Z każdej wystawy dobrobyt tryska Wolność. Po co wam wolność? Macie przecież chleb i igrzyska Maszerujcie ramię w ramię Ku słońcu świata naszego Wszyscy położycie głowy Za przewodniczącego Czy słyszysz, czy słyszysz Co tu dzieje się od lat Jaki wokól siebie szum wytwarza ten fatalny świat Co za fatalny świat Podzielony granicami Z ludźmi, których kochasz Rozmawiasz tylko listami Czujesz ich jedynie przy pomocy pocztowego kleju Tylko dlatego, że mieszkają w innym kraju Na tym świecie każdy jest zachłanny i pazerny Na tym świecie każdy chce pieniądze i koncerny Kilku frajerów rządzi świata tego polityką Najpotężniejsi z nich myślą o władzy nad galaktyką Co za fatalny świat Przemówienia z dnia siódmego Co za okropny świat Roku bieżącego
 • Barbara 2019-10-03 23:08:27
  Zastanawiajac się nad tymi przedziwnymi wynikami - mam wrazenie - iż 'CIEMNY LUD "pisowiecki nie ma zadnego pojecia co to jest wogole PRAWORZADNOSC czy KONSTYTUCJA i DEMOKRACJA..Im wystarczy 500+
 • Jan 2019-10-03 20:36:26
  Wychodzi na to, że jest prawdą iż największą wadą demokracji jest to, że większość ma rację nawet wtedy gdy nie maja racji.
 • Podatnik na swoim 2019-10-03 17:28:53
  w bolszewii masz samych patriotów, którzy siebie nawzajem tak nazywaja , więc idź im to powiedzieć !!!
 • jurasN 2019-10-03 14:46:40
  Mam uczulenie na tych, którzy sami siebie nazywają patriotami. Jakoś tak mam...
 • jang. 2019-10-03 10:21:01
  A co czytujesz z wiadomości o działalności Unii?? GP C i relacje TV Trwam?? Nawet Mateusz- story o wyeliminowaniu Timmermansa z viceprzewodniczącego na I viceprzewodniczącego też nie zna??
 • zlewej 2019-10-03 10:14:41
  Ciekawe. To znaczy, że mniej więcej jedna trzecia wyborców PiS uważa, że partia na którą głosują nie gwarantuje praworządności.
 • PO XD 2019-10-03 08:47:27
  Nie da się ukryć, że prawo w Polsce było tworzone pod grupy przestępcze, a to że Unia wspiera PO w próbie powrotu do wyłudzeń jest dość śmieszne, ale pokazuje jak politycy PO "zdobyli" poparcie zachodnich polityków, grubymi łapówkami. Jeżeli wpływy budżetowe zwiększają się o 30% procent po zmianie rządzącej partii, to chyba nie ma wątpliwości, która partia jest praworządna, a która nie.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.192.52.167
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!