PARTNERZY PORTALU

Sondaż wyborczy Sondaż: rośnie poparcie dla PiS i Konfederacji

Poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości wzrosło aż o 4 pkt procentowe i wyniosło 41 proc. - wynika z najnowszego badania SOcial Changes, przeprowadzonego na zlecenie wPolityce.pl.

Koalicja Obywatelska straciła wobec ostatniego badania 1 punkt i może liczyć na poparcie 23 proc. ankietowanych.

Również Polska 2050 Szymona Hołowni traci 1 pkt i osiągnęła 13 proc. poparcie.

Jeden punkt procentowy zyskała Konfederacja - obecnie chęć oddania głosu na to ugrupowanie wyraziło 11 proc. ankietowanych.

Lewica - po spadku notowań o 2 punkty - może liczyć na głosy 7 proc. ankietowanych.

Bez zmian wobec poprzedniego badania zachowywało się poparcie dla Kukiz' 15 - chęć poparcia wyraziło 2 proc. badanych.

PSL i Porozumienie mogą liczyć na 1 proc. głosów.

Prawo i Sprawiedliwość - poparcie w sondażach przed wyborami parlamentarnymi 2019 41%
Koalicja Obywatelska - poparcie w sondażach przed wyborami parlamentarnymi 2019 23%
Polska 2050 - poparcie w sondażach przed wyborami parlamentarnymi 2019 13%
KW Konfederacja Wolność i Niepodległość - poparcie w sondażach przed wyborami parlamentarnymi 2019 11%
Koalicja lewicowa: SLD, Wiosna, Razem - poparcie w sondażach przed wyborami parlamentarnymi 2019 7%
KWW Kukiz'15 - poparcie w sondażach przed wyborami parlamentarnymi 2019 2%
Porozumienie Jarosława Gowina - poparcie w sondażach przed wyborami parlamentarnymi 2019 1%
Komitet Wyborczy PSL - poparcie w sondażach przed wyborami parlamentarnymi 2019 1%

KOMENTARZE (87)

 • Do terosa 2021-12-02 15:47:06
  1."Jesteś (...), ale sam jeszcze tego nie chcesz zaakceptować." - nie jestem, to ty nie możesz najwidoczniej zaakceptować jeszcze tego, że od długiego już czasu zachowujesz się jak błazen na tym forum i ci się pajacowania zachciało, a przy tym jesteś żałosny, chamski nienawistnik do entej potęgi. 2."Można ci jedynie napluć na twarz." - uważaj byś się z czasem sam nie zapluł z tej swojej nienawiści do mnie, bo się zakrztusisz śliną i to nie przelewki, to się może źle skończyć, więc lepiej ochłoń z nienawiścią, poza tym tylko dowodzisz tym wpisem, jak niebezpiecznie i agresywnie byłoby na ulicach jakby bardziej do głosu doszli ludzie takiego pokroju jak ty, obrażający nienawistniku na forum, przeobrażający się jak widać w antifiarza, lewacką bojówkę( na razie szczęśliwie tylko cyfrową uprawiającą toksyczny hejt w sieci, dzięki mnie chociaż ludzie będą wiedzieli jak umiejętnie przeciwstawiać się hejtowi z waszych środowisk). 3."Jesteś po prostu ŚMIECIEM." - nie mogę być (...), gdyż ja śmieciowego słownictwa nie używam jak ty to robisz, więc do śmiecia to akurat tobie bliżej, sorry ale taka prawda. 4."Rozumiesz to?" - Nie, nie rozumiem( nie jestem (...) bo śmieciowego słownictwa nie używam jak ty to masz w zwyczaju robić), nie rozumiem jak jeden człowiek na tym forum może mieć w sobie tyle hejtu, nienawiści, podłości i zawziętości ile masz tego w sobie ty, potrafiący obrażać jedynie. Pewnie grasz przed innymi ludźmi jakże "dobrego" "szlachetnego" "troskliwego" "tolerancyjnego", a tym czasem na takim forum jak to wyszedł z ciebie cały charakter, a w zasadzie charakterek - tak mały, że chyba trzeba by było lupę wziąć do ręki by go dostrzec. 5."ŚMIECIEM." - Pisanie drukowanymi literami niczego ci nie da, chyba tylko tyle, że chcesz się popisać, że potrafisz używać Caps Locka. Raz jeszcze, po raz trzeci - ja nie jestem (...), gdyż śmieciowego słownictwa jakiego używasz ty nie używam, ty nim najwidoczniej jesteś, przykre ale niestety okazuje się, że prawdziwe. Nie chcę się zniżać do twojego i tak już mocno niskiego poziomu.
 • teros 2021-12-01 07:03:28
  Jesteś po prostu ŚMIECIEM. Rozumiesz to? ŚMIECIEM.
 • teros 2021-12-01 06:58:50
  Jesteś (...), ale sam jeszcze tego nie chcesz zaakceptować. Można ci jedynie napluć na twarz.
 • Do terosa 2021-11-29 19:12:17
  "Jesteś idiotą, czy jak tam wolisz błaznem i ludzkim (...)." - żadnym z wymienionych nie jestem, może tobie do któregoś z tych określeń blisko albo do wszystkich? niewykluczone. "Wybierz sobie dowolne określenie z wymienionych." - sam sobie wybierz, ja nie mam zamiaru, bo mi się żadne nie podoba, tylko pokazują twoją "kulturę osobistą" i "poziom". Idź w pokoju nienawistniku i zawzięty człowieku.
 • teros 2021-11-29 14:34:01
  Jesteś idiotą, czy jak tam wolisz błaznem i ludzkim (...). Wybierz sobie dowolne określenie z wymienionych.
 • Do terosa 2021-11-28 20:58:26
  "Kiedyś sam zrozumiesz że jesteś idiotą." - ja nie muszę tego rozumieć, bo nim nie jestem i nie będę, być może ty sam kiedyś to zrozumiesz, bo sam się zachowujesz od dłuższego czasu w ten sposób. "Jeszcze 2-3 lata i sam uznasz siebie za (...)." - szczerze wątpię, ja nim nie jestem i nie będę, tobie potrzeba 2-3 lata prawdopodobnie by dostrzec, że zachowanie twoje na forum było absurdalne, zbędne i wręcz szkodliwe, nic tym nie osiągnąłeś tylko się skompromitowałeś, a w dodatku mogłeś zaszkodzić tylko swojej partii/swoim partiom jakim kibicujesz. Obrażaniem innych użytkowników jeszcze nikt nie wygrał wyborów.
 • teros 2021-11-28 06:07:05
  Kiedyś sam zrozumiesz że jesteś idiotą. Jeszcze 2-3 lata i sam uznasz siebie za (...).
 • Do terosa 2021-11-27 18:44:31
  "Jesteś kretynem i to zwykłe fakty na twój temat." - szczerze wątpię, gdybym był kretynem to zniżyłbym się do twojego poziomu, to raz, a dwa to co wyprawiasz to nie są ani fakty ani opinie na mój temat, a zwyczajny, ordynarny, chamski hejt z twojej strony, żadne fakty, a fake newsy, mające na celu usilne( acz nieudolne) obrzydzenie innym internautom mojej osoby.
 • teros 2021-11-27 12:35:42
  Jesteś kretynem i to zwykłe fakty na twój temat.
 • Do terosa 2021-11-25 15:28:28
  1."Jesteś kompletnym imbecylem i fanatykiem" - pudło, ani jednym ani drugim nie jestem. 2."skrajnie prawicowych szkodników." - ty jesteś jednym i drugim skrajnie lewicowych i liberalnych szkodników. 3."Jesteś zakręconym" - zakręcony może i trochę jestem, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. 4."i lubiącym monologi durniem." - za monologami nie przepadam, przypomnę zaś, że prowadziliśmy dialogi tutaj i nie wyzywaj już bo to się robi nudne. 5."Owszem przyznaję się że wcześniej tego nie wiedziałem (dlatego wchodziłem w dyskusję z tobą)" - Nie wiem czego nie wiedziałeś ale mniejsza o to, a w dyskusje miałeś prawo wchodzić, ja ci nie zabraniałem. 6."ale nikt nie jest idealny" - dokładnie, w tym ani ty ani ja. 7."i nawet debili twojego pokroju nie rozpozna od razu." - najwidoczniej masz na myśli siebie i tobie podobnych, ja też rozmawiając z tobą pierwotnie miałem trudności w rozpoznaniu, dopiero po chamstwie i wyzywaniu, obrażaniu mnie z twojej strony spostrzegłem z kim mam do czynienia.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.207.136.189
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!