Robert Biedroń zaprasza na "europejską burzę mózgów" z Fransem TimmermansemPAP/rs - 29 marca 2019 19:44


Lider Wiosny Robert Biedroń opublikował w piątek zaproszenie na "europejską burzę mózgów", którą ma poprowadzić 7 kwietnia w Warszawie z wiceszefem Komisji Europejskiej Fransem Timmermansem. Jak zapowiada, wydarzenie ma być poświęcone dyskusji m.in. na temat przyszłości UE i praworządności w Polsce.

"Zapraszam Was na wyjątkową Burzę Mózgów/European Brainstorm! Frans Timmermans - wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej - zaprosił mnie, abyśmy wspólnie poprowadzili europejską burzę mózgów. Spotkajmy się, aby porozmawiać o przyszłości UE, o praworządności w Polsce i w Europie i współpracy międzynarodowej" - napisał Biedroń na Facebooku.

Według zamieszczonej przez niego informacji "europejska burza mózgów" z Fransem Timmermansem, której gościem specjalnym ma być lider Wiosny, odbędzie się 7 kwietnia o godz. 16 w warszawskim klubie Palladium.

Wcześniej o specjalnej wizycie Timmermansa, kandydata europejskich socjalistów na przewodniczącego KE, podczas której miałby on wyrazić poparcie dla Wiosny przed wyborami do Parlamentu Europejskiego, pisała 300polityka.