REKLAMA

Wiosna ma program na wybory parlamentarne. Nowe propozycje co tydzień

 • Autor: PAP/AT
 • 27 czerwca 2019 09:50
Wiosna ma program na wybory parlamentarne. Nowe propozycje co tydzień Wiosna co tydzień będzie prezentować nowe założenia programowe (fot .facebook.com/wiosnabiedronia)

Wiosna ma szeroki program polityczny, który dotyczy wielu aspektów, a nie jest oparty na dwóch-trzech elementach. Chcemy co środę prezentować nasze założenia programowe, aby pokazywać jak bogaty jest program Wiosny - powiedział sekretarz generalny Wiosny Krzysztof Gawkowski.

Gawkowski stwierdził, że "Wiosna ma jasny plan polityczny".

"Chcemy co środę prezentować nasze założenia programowe, aby pokazywać jak bogaty jest program Wiosny. Rozpoczęliśmy od spraw edukacyjnych przed tygodniem, w ostatnią środę zaprezentowaliśmy założenia polityki energetycznej i tak co tydzień aż do wyborów parlamentarnych będziemy prezentowali kolejną część i obszar naszego programu" - zapowiedział.

Wśród zagadnień, które będą prezentowane w najbliższym czasie sekretarz generalny partii Roberta Biedronia wymienił m.in. plan dla osób wykluczonych i osób niepełnosprawnych, założenia dotyczące polityki bezpieczeństwa państwa czy polityki zagranicznej.

Czytaj też: Śmiszek: Schetyna jest konserwą, a Wiosna jest postępowa

"W takim pakiecie przez najbliższe tygodnie będziemy się spotykali oczywiście odnosząc się do spraw bieżących, bo z perspektywy tego, jak wygląda dzisiaj polska polityka, można odnieść wrażenie, że wszyscy wyjechali na wakacje i nikt się nie zajmuje programem - Wiosna zajmuje się programem" - powiedział Gawkowski.

Dopytywany, czy Wiosna będzie miała wakacje, odpowiedział: "Zamierzamy przez wakacje prowadzić taką bardzo zaostrzoną politykę programową, chcemy pokazać, że Wiosna ma szeroki program polityczny, który dotyczy wielu aspektów, a nie jest oparty na dwóch-trzech elementach".

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Skomentuj (14 komentarzy)

 • do mężczyzny M 2019-06-29 00:05:24
  Do mężczyzna przez duże M: Doprawdy ciekawe jest co Pan pisze, sądzę, że jest zdecydowanie odwrotnie ostatnimi laty, kobiety szukają mężczyzn, którymi można manipulować, sterować jak marionetkami i wykorzystywać ich do własnych celów, a nie daj który ma własne zdanie lub jakiekolwiek odmienne poglądy na jakieś tematy to będą chciały zrobić wszystko aby wymusić na nim zmianę zdania, słowem by był uległy na maksa, a potem z kolei zatęskni się takiej za twardym macho i zostawi frajera albo i inne pobudki - forsa, bryka, luksusowa fura i interesująca praca - księżniczki poszukujące książąt z bajki, same wezmą wszystko, od siebie zaś dadzą bardzo niewiele, kasa jest w stanie zabić prawdziwe uczucia. Poza tym nie zna Pan ciemnej strony kobiet w ogóle, zwłaszcza tego ohydnego plotkowania, obgadywania - tak się składa, że kiedyś czytałem parę komentarzy pod takim serwisem kobiecym jak chociażby ''papilot''( myślę, że jest i wiele innych otumaniających płeć żeńską serwisów, czasopism, treści produkowanych pod lewicowo-liberalno-feministycznymi natchnieniami) - jakie były komentarze pod adresem mężczyzn? - nierób, łajdak albo oszust, tyran, bydlak, cham, różne epitety i przezwiska, ciągłe narzekania, żalenia się, mnóstwo powodów do narzekań i dopatrywania się wad. Mężczyźni tego nie robią, choć także mogliby, zastanawiające. A jak nie w sieci, to spotkają się w kilka i gadają, a jak się atmosfera rozkręci, potrafią plotkować nawet o kwestiach intymnych, o zabarwieniu erotycznym mocno.
 • KAZIK 2019-06-28 09:11:44
  Do kate: wiosna przeszła, teraz jest lato a ludzie wiedzą,że będzie jesień a potem zima i od nowa. LUDZIE mówią:,,Damy radę"... 49 %!
 • Nowoczesna Wiosna XD 2019-06-27 15:45:10
  Wiosna też będzie konać 4 lata, jak Nowoczesna?
 • do obrońców kobiet 2019-06-27 15:35:52
  Facet, który zdradzi, zrobi to i owo z jakąś inną to jest bydlak, łajdak świnia, ale kiedy to kobieta zdradza, daje na lewo i prawo to jest wyzwolona, nowoczesna, a facet i tak nic nie poczuje. Od mężczyzn można a nawet trzeba wymagać wysokich zarobków, ciekawej pracy, luksusowej posiadłości i wypasionej bryki, kobietom tego typu wymagań stawiać nie należy. Podstawowa różnica pomiędzy mężczyzną a kobietą w chwili poznawania się jest fakt, że kobieta patrzy najczęściej z perspektywy materialnej i czasem cwaniackiej - jak się dobrze ustatkować, wziąć jak najwięcej a z siebie dać jak najmniej, facet zaś poznając kobietę patrzy na jej charakter i niekiedy umiejętności, a więc liczy się osobowość a nie to co ona posiada. Kobieta zaś jak się jej powie, że zarabia się kilkanaście tysięcy to dla kasy i w najgłębszą czeluść skoczy. Fakt facetom można zarzucać, że są przypadki patologii w postaci pijaństwa oraz brutalizacji(bicie) ale jest ich coraz mniej - dla porównania lata 90-te były zdecydowanie bardziej niekorzystne dla kobiet, wtedy ewidentnie dominowali mężczyźni. A ponieważ przedstawiano ich jako złych, potworów, tyranów, despotów to i feminizm musiał zakiełkować - że to siła kobiet, wyzwolenie, niezależność - może nie byłoby w tym nic złego, ale cierpią na tym nawet ci, którzy są niewinni, którzy chcieliby normalnego związku i przy okazji nie mieć poczucia użerania się kto ustąpi. Za większość upadków związków odpowiadają kobiety - setki powodów do narzekań i punktowanie wad.
 • poczytajcie sobie 2019-06-27 14:49:40
  Nie będę z wami więcej dyskutował, bo widzę tutaj atak kilku na jednego, tak to do cholery jasnej nie będzie, jako ripostę poczytajcie sobie o Alice Bailey - 10 punktowy plan - mistyczce, lucyferiance, która była zalążkiem do waszych zaczadzonych lewicowością umysłów , miłej lektury i refleksji, do czego zmierzacie, ta kobieta spieprzyła życie nie jednemu istnieniu i nie jednej parze ludzkiej na świecie, to wcielenie zła. Nie mogę udostępnić tu linku ale powinien wyskoczyć wam na pierwszym wyniku artykuł z gloria.tv
 • 84-latka 2019-06-27 14:38:34
  Ja bezdzietna żona I obecnie bezdzietna wdowa, po 36 latach małżeństwa nie mogłam mieć dzieci. Dla czego? Bo mój mąż katolik po dwóch ślubach cywilnym i kościelnym, gdy doszło do skonsumowania małżeństwa oświadczył: że dzieci nie będzie bo go na to nie stać. Ale małżeństwo skonsumował w gumce na penisie!!! Gdy się tego dowiedziałam, odstawiłam go od łoża małżeńskiego, a że było to w czasach PRL nie mogłam się rozwieść bo nie miałabym gdzie mieszkać. |Moje kwaterunkowe mieszkanie musiałam oddać kwaterunkowi, bo w PRL nie można było mieć dwóch mieszkań. Po 36 latach latach małżeństwa (do męża śmierci) zostałam właścicielką mieszkania, które w trakcie małżeństwa wspólnie wykupiliśmy. Ale miałam już wówczas 74 lata. Nienawidzę mężczyzn!!!! Zostałam więc skazana na bezdzietność.
 • mężczyzna przez duże M 2019-06-27 14:28:53
  Do jesteś wywrotowcem: Piszesz "kobieta bez domu i bez dzieci czuje cholerną pustkę w swoim życiu" - jesteś kobietą, że tak dobrze wiesz co kobiety czują i to w dodatku "podświadomie"? Chłopie, prawda jest taka, że mężczyźni mieli przez wieki prawo mówić kobietom co one czują, co one myślą i co mają robić. Nie dlatego, że oni lepiej wiedzą, ale że było im wygodnie dyktować drugiej połowie społeczeństwa jak ma żyć. Teraz faceci Twojego pokroju nie mogą ścierpieć, że kobiety mówią swoim głosem.
 • Do szowinisty klerykała 2019-06-27 14:20:50
  Do jesteś wywrotowcem: A kto pisał o budowie i opróznianiu szamb? Szczególnie jeżeli wykonujesz tę drugą pracę, możesz sienie bać o swoje miwejsce pracy. Co do budowy, znam osobiście 2 kierowniczki budów które kierują osiłkami. Piekny przykład bo kobiety nie dałyby rady jako fizyczni a faceci nie daliby rady pełnić ich kierowniczych stanowisk co jeszcz raz dowodzi że kobiety się nadają do czegoś więcej niż pielęgnowanie dzieci i czekanie z obiadem na jaśniepana domu. Oczywiście że kobiety nie nadają się do kazdej pracy, podobnie zresztą jak mężczyżni. Kobieta nie będzi dobrze spałniała roli pracownika fizycznego na bardziej wymagających stanowiskach, nie będzi też dobrym żołnierzem czy strażakiem. Może natomiast z powodzeniem zajmować stanowiska menadżerskei, dysrektorskie czy te jak juz pisałem które wymagają skupienia, systematyczności i cierpliwości których to cech tak często facetom brakuje. Wystarczy popatrzec na przykłady kobirt w polityce - Thatcher była najlepszym premierem Wielkiej Brytanii po wojnie a Merkel bodajże najlepszym kanclerzem Niemiec. Ich męzów nikt nie znał i bardzo dobrze bo w ujęciu globalnym byli nikim. Co do bizneswoman, za dużo ogladasz amerykańskich filmów a za mało wiesz o zyciu. Takie kobiety mają cieklawsze zycie od zwykłych kur domowych i absolutnie nie wyklucza ono posiadania potomstwa czy wiernosci małżeńskiej. zazwyczaj jednak ich mężowie są partnereami, nie panami jak chciałbyś to sobie wyobrażać. Twoje pojecie rodziny pochodzi z 19 wieku
 • kate 2019-06-27 14:12:50
  Do jesteś wywrotowcem: Jakiż Ty musisz się czuć zagrożony tymi współczesnymi kobietami... Kto wytrzyma dłużej w samotności? A jak myślisz, z jakiego powodu kobiety samotne żyją statystycznie dłużej, podczas gdy mężczyźni odwrotnie - ich długość życia koreluje pozytywnie ze statusem "w związku"?
 • jesteś wywrotowcem 2019-06-27 13:49:04
  Do Do szowinisty klerykała: Zamieniaj sobie role męskie i żeńskie jak sobie chcesz ale wiedz jedno, że kobieta jest co do zasady płcią słabszą, świadczą o tym predyspozycje fizyczne to po pierwsze- dlaczego nie ma kobiet w kaskach by robiły coś na budowie? Dlaczego nie pracują przy opróżnianiu szamb? Dlaczego nie ma ich przy wyrębach lasów albo w kopalniach górniczych? Coś marnie z tymi parytetami płci. Po drugie jak myślisz kto wytrzyma dłużej w samotności mężczyzna czy kobieta? Odpowiedź prosta - mężczyzna, dlatego, że kobieta bez domu i bez dzieci czuje cholerną pustkę w swoim życiu, owszem może mówić, że będzie spełnioną bizneswoman i że całe życie poświęciła ambicjom i karierze ale z drugiej strony cholernie tęskno jej będzie do uroków posiadania dziecka i opiekowania się nim, a brak stabilnego związku poprzez robicie go różnymi romansami powoduje frustracje. "Gotowanie i prasowanie to NIE SĄ KOBIECE OBOWIĄZKI." - Tylko czyje przepraszam? Tak było jest i będzie kobiety nigdy nie robiły z tego większego halo, to feministyczne babsztyle przedstawiły te czynności jako te, które nowoczesnej damie nie przystoją. Prawdziwy facet będzie uciekał gdzie pieprz rośnie od takiej kobiety, która będzie robiła wszystko by się w pełni usamodzielnić w związku, poświęcić się tylko karierze i zarobkom olewając dom i rodzinę, choć na początku może mu imponować zaradność i przedsiębiorcze myślenie. Faceci nie chcą się sprowadzić do roli nianiek, pantoflarzy i służących "damom salonowym".REKLAMA

Znajdź swojego posła i senatora

LUB
Polityka rozbudza emocje, jakich dawno nie było? Oceniaj i komentuj działania i wypowiedzi posłów i senatorów z podziałem na okręgi i komitety. Twój głos zawsze się liczy!
REKLAMA

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.