Już jest nowy Barometr Wyborczy 2023. Sprawdź, z którymi politykami masz najbardziej zbieżne poglądy

Zmiany w rządzie do końca października

Zmiany w rządzie do końca października
Piotr Müller (fot. twitter.com/PremierRP)

Zmiany w rządzie zostaną dokonane w przyszłym tygodniu, czyli do końca października - przekazał rzecznik rządu Piotr Müller.

Piotr Müller był pytany przez dziennikarzy w Sejmie, kiedy zostaną przeprowadzone zapowiadane zmiany personalne w rządzie.

"Myślę, że - tak jak zapowiadaliśmy to ostatnio - do końca października te zmiany, te korekty w rządzie zostaną dokonane. W tej chwili spodziewam się, że to będzie w przyszłym tygodniu" - powiedział rzecznik rządu.

Zmiany w rządzie zapowiadane są przez Zjednoczoną Prawicę od czasu opuszczenia obozu rządzącego przez Porozumienie Jarosława Gowina, który odszedł z rządu - z funkcji wicepremiera oraz ministra rozwoju, pracy i technologii - razem z niektórymi współpracownikami, ale ostatecznie większość wiceministrów wywodzących się z ugrupowania byłego wicepremiera pozostała w Zjednoczonej Prawicy przechodząc do klubu parlamentarnego PiS.

W ramach zmienionej formuły Zjednoczona Prawica może przyłączyć m.in. Partię Republikańską założoną przez europosła Adama Bielana oraz funkcjonującą jako zespół parlamentarny formację OdNowa RP wiceszefa MON Marcina Ociepy.

 

×

KOMENTARZE (2)

Do artykułu: Zmiany w rządzie do końca października

  • daniela 2021-10-24 15:57:06
    ja licze na to, ze ta rekonstrukcja przyniesie zmiany. Wierze, ze Ociepa ugra sporo dla stowarzyszenia Odnowa. oni faktycznie i filary i program maja dobry, ida w sumie w podobnym kierunku co pis wiec jest szansa na porozumienie
  • Memento mori. 2021-10-21 14:49:51
    Żydokomuna i jej służalcy zadłużają nas, nasze dzieci i wnuki i sprzedają nas w niewolę lichwiarskiej międzynarodówki!!! Popieranie tych łotrów poprzez oddawanie swojego głosu na nich w jakichkolwiek wyborach stanowi występek przeciwko przykazaniom bożym a zwłaszcza przeciwko przykazaniu "nie kradnij" i nie "pożądaj cudzej własności"! Oddawanie swojego głosu na wykonawców czynów zbrodniczych w postaci aborcji czy eutanazji stanowi występek przeciwko przykazaniu „nie zabijaj”, jest współuczestnictwem w zbrodni i stanowi grzech ciężki!!! Każdy, kto oddaje swój głos na zbrodniarzy staje się w ten sposób współsprawcą zbrodni poprzez przyzwolenie na zbrodnię, popełnia grzech ciężki i jakiekolwiek jego rozgrzeszenie jest co do zasady nieważne i stanowi świętokradztwo popełnione zarówno przez samego grzesznika, jak i i przez kapłana, który takiego nieważnego rozgrzeszenia świadomie udziela!!! Warunkiem bowiem koniecznym, lecz niewystarczającym dla otrzymania rozgrzeszenia jest zerwanie z grzechem!!! Kto nie zerwie z grzechem żyje w stanie grzechu ciągłego, a taki grzech nie podlega rozgrzeszeniu!!! A przebiegłość i podstęp Szatana w tym wypadku polega na tym, że kto oddał swój głos na zbrodniarzy, ten nie może zerwać z popełnionym grzechem, bo nie może cofnąć swojego głosu, nie ma takiej możliwości prawnej aż do następnych wyborów, wtedy ma szansę naprawić swój błąd, albo ... do czasu nawrócenia zbrodniarzy i zreformowania ich ustaw w formie zakazu aborcji, eutanazji, handlu żywym towarem (vide: sprzedaż Współobywateli w niewolę lichwiarskiej międzynarodówki)!!! Teoretycznie istnieje taki wariant, ale czy ktokolwiek będący przy zdrowych zmysłach uwierzy dzisiaj w dobrowolne nawrócenie tych zbrodniarzy, tkwiących po uszy w szatańskim planie zniszczenia dzieła bożego? Ten przypadek pomiędzy bajki wsadzam! Pozostaje więc czekać z rozgrzeszeniem do najbliższych wyborów, ale problem w tym, że nie wszyscy ich doczekają, bo ... kostucha nie śpi i kosi na prawo i lewo, zwłaszcza, że ma do dyspozycji doskonałe narzędzie zbrodni w postaci broni biologicznej, niby to przeznaczonej do walki z zarazą, ale w rzeczywistości z tą zarazą doskonale współpracującej!! Wielu więc zejdzie z tego świata w stanie grzechu ciężkiego, ciągłego bez ważnego rozgrzeszenia, lecz całkowicie przekonanych o własnej świętości. Niestety czeka ich srogi zawód natychmiast po przekroczeniu bramy życia! Biada tym, którzy z racji swego powołania nie ostrzegają ich przed tym, ale jeszcze większa biada tym, którzy świadomie udzielają im fałszywej nadziei zbawienia!!!

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.201.72.250
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!