PARTNERZY PORTALU
STRABAG

STRABAG

STRABAG 35 lat jest obecny na polskim rynku budowlanym i realizuje najbardziej prestiżowe i zaawansowane technologicznie  inwestycje w segmentach budownictwa ogólnego, inżynieryjnego i infrastrukturalnego. STRABAG w Polsce jest częścią europejskiego koncernu budowlanego, lidera w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii. Jest drugą co do wielkości firmą budowalną na rynku polskim i jednym z głównych pracodawców branży budowlanej, zatrudniającym ponad 6500 pracowników.

STRABAG jest  generalnym wykonawcą w zakresie infrastruktury drogowej, kolejowej, lotniskowej, budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, energetycznego, przemysłowego i ochrony środowiska. Kompleksowa oferta STRABAG obejmuje także roboty modernizacyjne i utrzymaniowe sieci dróg krajowych i lokalnych. W zakresie budownictwa ogólnego STRABAG realizuje centra usługowo-handlowe, budynki użyteczności publicznej, hale magazynowe, centra logistyczne, osiedla mieszkaniowe oraz obiekty przemysłowe. STRABAG jest partnerem polskich samorządów. Jako jedyna grupa budowalna w Polsce posiada oddziały i biura na terenie wszystkich województw, które realizują liczne inwestycje samorządowe. Spółka zajmuje się również modernizacją i konserwacją obiektów zabytkowych.

Laboratoria spółki w Polsce czuwają nad utrzymaniem najwyższych standardów jakości, prowadząc prace badawcze i wdrażając innowacyjne i proekologiczne  technologie. STRABAG w Polsce posiada sieć wytwórni mieszanek asfaltowych, własne wytwórnie betonu oraz kopalnie kruszyw. Dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów i najnowszej generacji parkiem maszynowym. STRABAG charakteryzuje wysoki udział kapitału własnego, tym samym firma jest stabilnym partnerem dla inwestorów.

STRABAG, jako nieliczna firma z branży, przyjął  Strategię Zrównoważonego rozwoju, która zakłada naszą neutralność klimatyczną do 2040 roku. Aby sprostać tym celom prowadzimy inwestycje i  wdrażamy nowoczesne technologie wspierające proces budowalny - w tym digitalizację, sterownie maszynami budowalnymi, a także realizujemy projekty zgodnie z zasadami BIM. Na naszych budowach w Polsce wprowadzamy liczne innowacje oraz ograniczamy zużycie energii na placach budów stosując panele fotowoltaiczne, która pozwalają ograniczyć zapotrzebowanie na energię wytwarzana przez krajowy system energetyczny o 50%.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!