TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych

TUW Polski Zakład Ubezpieczeń Wzajemnych

 

Wiarygodność i bezpieczeństwo

Ubezpieczenia wzajemne w Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych Polskim Zakładzie Ubezpieczeń Wzajemnych to atrakcyjna cena, bezpieczeństwo i szyta na miarę oferta. Opierają się na solidarności i współpracy na rzecz możliwie szerokiej ochrony ubezpieczeniowej. TUW PZUW działa na zasadzie non-profit. Jest częścią największej w Europie Środkowo-Wschodniej Grupy Kapitałowej Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA. Należy do światowej czołówki towarzystw ubezpieczeń wzajemnych o największej dynamice wzrostu.

Wyznacznikiem wiarygodności Towarzystwa jest przyznana przez międzynarodową agencję S&P ocena ratingowa na wysokim poziomie A-. TUW PZUW jest jedynym towarzystwem ubezpieczeń wzajemnych w Polsce i jedną z czterech zarejestrowanych w Polsce firm ubezpieczeniowych, które legitymują się ratingiem prestiżowej agencji S&P.

Atrakcyjna oferta

TUW PZUW ubezpiecza klientów korporacyjnych, w tym podmioty gospodarcze, medyczne, samorządy i instytucje administracji publicznej, a także uczelnie i instytucje kościelne. Specjalizuje się w ubezpieczeniach majątkowych, odpowiedzialności cywilnej, zdrowotnych i komunikacyjnych.

Zrzesza prawie pół tysiąca podmiotów, które korzystają z ochrony ubezpieczeniowej jako członkowie TUW PZUW. Zapewnia dzięki temu finansową transparentność, a także możliwość zwrotu części składki w przypadku wypracowania nadwyżki.

Minimalizowanie ryzyka

TUW PZUW, sięgając korzeniami pierwszych, powstających na ziemiach polskich jeszcze w czasach zaborów towarzystw ubezpieczeń wzajemnych, łączy tradycję i nowoczesność. Ideę wzajemności w ubezpieczeniach rozwija, stawiając na minimalizowanie ryzyka i zapobieganie zagrożeniom.

Jako część Grupy Kapitałowej PZU oferuje wsparcie najlepszych specjalistów w dziedzinie oceny ryzyka, a także najnowocześniejsze narzędzia. Służą pełniejszej ochronie i optymalizacji kosztów ubezpieczeń.

 

Więcej na tuwpzuw.pl

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!