ZPUE

ZPUE

ZPUE to 35 lat doświadczenia, 3 000 pracowników w 5 fabrykach i 14 biur techniczno-handlowych.

Rozdzielnice średniego i niskiego napięcia oraz kontenerowe i słupowe  stacje transformatorowe najnowszej generacji znajdują się w tradycyjnej ofercie ZPUE. Jednocześnie firma od lat tworząc zaawansowane rozwiązania dla elektroenergetyki wyprzedza światowe trendy w tym obszarze. Obecnie jej udziałem jest kolejny przełomowy moment. To magazynowanie energii oraz elektromobilność.

Jako ekspert w tej branży, ZPUE ma rozwiązania, które umożliwią przeprowadzenie transformacji energetycznej. Firma wyprzedziła nadchodzące wyzwania i w jej fabrykach już dekadę temu rozpoczęły się prace nad projektami wielkoskalowych magazynów energii. Obecnie ZPUE ma w tym obszarze specjalistyczną wiedzę i progresywną ofertę dostosowaną do potrzeb odbiorców.

Odpowiedzią na rozwijający się rynek e-mobility są stacje szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych. Estetycznie wykonane, łatwo skalowalne, z przyjaznym interfejsem. Jest też gotowa oferta wyposażenia krajowej i zagranicznej infrastruktury w HUB-y ładowania, które wkrótce zastąpią stacje benzynowe.

Powstające w ZPUE nowe technologie są nieustannie rozwijane i udoskonalane. Źródłem sukcesów firmy jest gruntowna wiedza specjalistyczna, wzajemne zrozumienie i partnerstwo, które pozwalają myśleć i działać nieszablonowo.

W obszarze elektroenergetyki firma oferuje rozwiązania „szyte na miarę”, dostosowane do potrzeb Klientów. Autentyczność, elastyczność, precyzja i innowacyjne myślenie pozwalają zagwarantować każdemu poczucie, że jest zrozumiany i znajduje się pod właściwą opieką.

 

Nasza strona: zpue.pl

 

 

 

 

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!