Kondycja branży automotive - pobierz raportRaport nt. kondycji branży automotive

Elastyczność produkcji jako czynnik wspierający bezpieczeństwo biznesu

„Jeszcze kilka miesięcy temu mówiliśmy o dynamicznym rozwoju polskiej branży automotive, stanowiącej motor napędowy całej gospodarki. Dziś o założeniach Przemysłu 4.0 mówimy w nieco innym kontekście – ich wpływu na radzenie sobie z sytuacją kryzysową, w jakiej obecnie znajduje się branża. Firmy muszą być przygotowane na różne scenariusze, a to oznacza stworzenie odpowiednich regulacji i norm działania. Zbawienna może okazać się automatyzacja i cyfryzacja, umożliwiająca elastyczną produkcję” – Piotr Ciemięga, Siemens

Przemysł motoryzacyjny jest jednym z obszarów najbardziej dotkniętych skutkami zamknięcia gospodarki w pierwszych miesiącach 2020 roku. Priorytetem dla całego sektora jest obecnie jak najszybszy powrót do normalnej produkcji i uporanie się z szokiem popytowo-podażowym.

Zapraszamy do lektury raportu na temat kondycji branży automotive, analizowanej przez pryzmat potrzeb i podjętych działań przez polskie przedsiębiorstwa z sektora MŚP. Publikacja przedstawia zarówno dane rynkowe, jak i wyniki rozmów z osobami stojącymi na czele małych i średnich firm.

W raporcie znajdą Państwo:

 1. Opracowanie na temat obecnej sytuacji polskiej branży motoryzacyjnej na bazie dostępnych danych rynkowych
 2. Obraz sytuacji według przedstawicieli polskich MŚP, wykreowany na bazie jakościowych wywiadów
 3. Wnioski na temat najlepszych praktyk, które pomagają przedsiębiorstwom radzić sobie w sytuacjach kryzysowych
 4. Opinie ekspertów na temat obecnej sytuacji oraz prognozy na przyszłość

PARTNERZY

Zamknij lub naciśnij ESC
Branża automotive: Valeo na drodze do Industry 4.0
03.07.2020 / godz. 13.00
 • To pole jest wymagane
 • To pole jest wymagane
  To pole jest wymagane
 • To pole jest wymagane
  To pole jest wymagane
 • To pole jest wymagane
  To pole jest wymagane
 • To pole jest wymagane
  To pole jest wymagane
 • Tak, chcę otrzymywać od firmy Siemens informacje marketingowe oparte o moje zainteresowania i wyrażam zgodę opisaną tutaj.

 • 1. Informujemy że administratorem Państwa danych zebranych w trakcie rejestracji na webinaria jest Siemens Sp. z o. o. z siedzibą: ul. Żupnicza 11, 03-821 Warszawa.
 • 2. Państwa dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi zgłoszenia zainteresowania uczestnictwem w webinariach, rejestracji na webinaria w systemie rejestracyjnym, weryfikacji danych dostępowych do webinariów, opracowania listy uczestników i statystyk uczestnictwa, a także w celu komunikacji z uczestnikami webinariów przez Administratora lub w jego imieniu przez zaangażowanych poddostawców usług.
 • 3. W określonych przypadkach dopuszczonych przez obowiązujące prawo, w szczególności jeśli wyrazili Państwo na to swoją zgodę, będziemy mogli wykorzystywać podane przez Państwa dane w celu dostarczenia Państwu informacji marketingowych dot. oferowanych przez Siemens produktów i usług.
 • 4. Przysługuje Państwu prawo do dostępu do danych, usunięcia danych, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz przeniesienia danych.
 • 5. Dalsze informacje o sposobie przetwarzania danych przez Siemens Sp. z o.o. znajdują się tutaj.
Zamknij lub naciśnij ESC

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!