• Nawiguj na klawiaturze
Andrzej Krzemiński
wiceprezes Zarządu Europejskiego Funduszu Leasingowego:
 
  Rynek leasingu w Polsce cały czas dojrzewa, zmienia się jego struktura i coraz bardziej upodabnia do rynków krajów rozwiniętych. Trudno nie zauważyć rosnących potrzeb inwestycyjnych – potrzebne są środki finansowe na ich realizację. W najbliższych latach bardzo dynamicznie rozwijać się będą m.in. budownictwo i transport. W związku z tym już w ostatnich miesiącach znowu odnotowaliśmy wzrost zainteresowania leasingiem samochodów ciężarowych i dostawczych. Jestem przekonany, że duży wzrost może nastąpić także w przypadku leasingu wagonów i samolotów.

Andrzej Krzemiński wiceprezes Zarządu Europejskiego Funduszu Leasingowego: Rynek leasingu w Polsce cały czas dojrzewa, zmienia się jego struktura i coraz bardziej upodabnia do rynków krajów rozwiniętych. Trudno nie zauważyć rosnących potrzeb inwestycyjnych – potrzebne są środki finansowe na ich realizację. W najbliższych latach bardzo dynamicznie rozwijać się będą m.in. budownictwo i transport. W związku z tym już w ostatnich miesiącach znowu odnotowaliśmy wzrost zainteresowania leasingiem samochodów ciężarowych i dostawczych. Jestem przekonany, że duży wzrost może nastąpić także w przypadku leasingu wagonów i samolotów.

POKAŻ MINIATURY
Zdjęcie 1 z 3
PRZEJDŹ DO LISTY GALERII

Leasing: stabilizacja mimo wszystko

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!