• Nawiguj na klawiaturze
- W najbliższym czasie spodziewam się dalszego rozwoju technologii wymagających stosowania argonu, co odbije się na sytuacji podażowej tego produktu - mówi Jerzy Brewiński, dyrektor sprzedaży Linde Gaz Polska. 

Na wejściu do UE zdecydowanie zyskał segment ochrony środowiska. Trudno określić, ile z 80 mld euro przeznaczonych na inwestycje w infrastrukturę drogową i ochronę środowiska trafi na cele będące w obszarze naszego zainteresowania, ale już sam rząd wielkości jest imponujący.

Widząc ten strumień środków finansowych mocno promujemy technologię do natleniania ścieków Solvox i technologię kondensacji oparów rozpuszczalników Cirrus.

W najbliższym czasie, obok innych nowych technologii podnoszących potencjał produkcyjny Polski, będą się rozwijały rozwiązania mające wpływ na obniżenie energochłonności procesów produkcyjnych, a także aplikacje przyjazne środowisku naturalnemu.

Na swój wielki dzień czekają technologie pozwalające na odzyskiwanie materiałów stosowanych w produkcji, czyli recykling komponentów. Ponadto same procesy recyklingu i utylizacji z pewnością będą się w Polsce nadal rozwijać.

- W najbliższym czasie spodziewam się dalszego rozwoju technologii wymagających stosowania argonu, co odbije się na sytuacji podażowej tego produktu - mówi Jerzy Brewiński, dyrektor sprzedaży Linde Gaz Polska. Na wejściu do UE zdecydowanie zyskał segment ochrony środowiska. Trudno określić, ile z 80 mld euro przeznaczonych na inwestycje w infrastrukturę drogową i ochronę środowiska trafi na cele będące w obszarze naszego zainteresowania, ale już sam rząd wielkości jest imponujący. Widząc ten strumień środków finansowych mocno promujemy technologię do natleniania ścieków Solvox i technologię kondensacji oparów rozpuszczalników Cirrus. W najbliższym czasie, obok innych nowych technologii podnoszących potencjał produkcyjny Polski, będą się rozwijały rozwiązania mające wpływ na obniżenie energochłonności procesów produkcyjnych, a także aplikacje przyjazne środowisku naturalnemu. Na swój wielki dzień czekają technologie pozwalające na odzyskiwanie materiałów stosowanych w produkcji, czyli recykling komponentów. Ponadto same procesy recyklingu i utylizacji z pewnością będą się w Polsce nadal rozwijać.

POKAŻ MINIATURY
Zdjęcie 1 z 3
PRZEJDŹ DO LISTY GALERII

Hossa na rynku gazów technicznych

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!