• Nawiguj na klawiaturze
 Marek Garliński , prezes Prochemu:
- Dobra koniunktura powinna się utrzymać jeszcze kilka lat, ale nikt niestety nie jest w stanie dokładnie przewidzieć, jak długo. Rynek jest zgodny co do jednego - hossa będzie trwała do momentu osiągnięcia równowagi cenowej, dopóki popyt na usługi budowlane będzie przewyższał podaż. Wzrost kosztów realizowania inwestycji będzie wpływał na weryfikację planów biznesowych przedsiębiorstw, zarówno w zakresie inwestycji przemysłowych, komercyjnych, jak i mieszkaniowych. Stale rosnące ceny materiałów budowlanych, jak i koszt pracy spowodują pogorszenie stopy zwrotu dla zleceniodawców i znaczne wydłużenie okresu zwrotu z inwestycji, co będzie czynnikiem wpływającym na obniżenie popytu.

Marek Garliński, prezes Prochemu: - Dobra koniunktura powinna się utrzymać jeszcze kilka lat, ale nikt niestety nie jest w stanie dokładnie przewidzieć, jak długo. Rynek jest zgodny co do jednego - hossa będzie trwała do momentu osiągnięcia równowagi cenowej, dopóki popyt na usługi budowlane będzie przewyższał podaż. Wzrost kosztów realizowania inwestycji będzie wpływał na weryfikację planów biznesowych przedsiębiorstw, zarówno w zakresie inwestycji przemysłowych, komercyjnych, jak i mieszkaniowych. Stale rosnące ceny materiałów budowlanych, jak i koszt pracy spowodują pogorszenie stopy zwrotu dla zleceniodawców i znaczne wydłużenie okresu zwrotu z inwestycji, co będzie czynnikiem wpływającym na obniżenie popytu.

POKAŻ MINIATURY
Zdjęcie 1 z 3
PRZEJDŹ DO LISTY GALERII

Budownictwo na fali

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!