• Nawiguj na klawiaturze
Wspierać innowacje
Bożena Lublińska-Kasprzak
prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości 

- Dzięki wsparciu pozyskanemu za pośrednictwem PARP, przedsiębiorcy mogą rozwijać działalność badawczą i innowacyjną, rozszerzać zakres swojej działalności. Jednym z przykładów dobrych, innowacyjnych praktyk jest projekt firmy Avio Polska, która uruchomiła linię do produkcji modułu nowoczesnego silnika do samolotu Jumbo Jet. Grupa absolwentów Politechniki Poznańskiej oraz osób związanych z transportem publicznym i nawigacją satelitarną przygotowała serwis jakdojade.pl, który służy do planowania podróży komunikacją miejską.

Natomiast firma Techplast otworzyła pionierską linię produkcyjną butli kompozytowych, między innymi dla pożarnictwia i gastronomii. To tylko kilka z tysięcy projektów współfinansowanych przez agencję.

Wspierać innowacje Bożena Lublińska-Kasprzak prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości - Dzięki wsparciu pozyskanemu za pośrednictwem PARP, przedsiębiorcy mogą rozwijać działalność badawczą i innowacyjną, rozszerzać zakres swojej działalności. Jednym z przykładów dobrych, innowacyjnych praktyk jest projekt firmy Avio Polska, która uruchomiła linię do produkcji modułu nowoczesnego silnika do samolotu Jumbo Jet. Grupa absolwentów Politechniki Poznańskiej oraz osób związanych z transportem publicznym i nawigacją satelitarną przygotowała serwis jakdojade.pl, który służy do planowania podróży komunikacją miejską. Natomiast firma Techplast otworzyła pionierską linię produkcyjną butli kompozytowych, między innymi dla pożarnictwia i gastronomii. To tylko kilka z tysięcy projektów współfinansowanych przez agencję.

POKAŻ MINIATURY
Zdjęcie 1 z 2
PRZEJDŹ DO LISTY GALERII

Priorytety nowoczesności

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!