• Nawiguj na klawiaturze
Już po raz piąty jesienią Białystok będzie miejscem dyskusji o perspektywach Polski Wschodniej na tle zmieniającej się Europy. Wschodni Kongres Gospodarczy, który odbędzie się w dniach 3-4 października 2018 r., to jedna z najważniejszych imprez gospodarczych w kraju. W tym roku hasłem przewodnim Kongresu będzie: Tu spotyka się Zachód ze Wschodem. Wśród głównych tematów Polska Wschodnia 4.0, czyli najbardziej strategiczne kierunki rozwoju regionu.. Wydarzeniu towarzyszą konkursy: TOP Start-up Polski Wschodniej,TOP Inwestycje Polski Wschodniej  i TOP Pracodawcy Polski Wschodniej. Mówiono o tym podczas konferencji prasowej zorganizowanej 25 czerwca w Białymstoku. Fot. PTWP (Paweł Pawłowski)

Już po raz piąty jesienią Białystok będzie miejscem dyskusji o perspektywach Polski Wschodniej na tle zmieniającej się Europy. Wschodni Kongres Gospodarczy, który odbędzie się w dniach 3-4 października 2018 r., to jedna z najważniejszych imprez gospodarczych w kraju. W tym roku hasłem przewodnim Kongresu będzie: Tu spotyka się Zachód ze Wschodem. Wśród głównych tematów Polska Wschodnia 4.0, czyli najbardziej strategiczne kierunki rozwoju regionu.. Wydarzeniu towarzyszą konkursy: TOP Start-up Polski Wschodniej,TOP Inwestycje Polski Wschodniej i TOP Pracodawcy Polski Wschodniej. Mówiono o tym podczas konferencji prasowej zorganizowanej 25 czerwca w Białymstoku. Fot. PTWP (Paweł Pawłowski)

POKAŻ MINIATURY
Zdjęcie 1 z 11
PRZEJDŹ DO ARTYKUŁU

Konferencja prasowa zapowiadająca Wschodni Kongres Gospodarczy 2018

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!