• Nawiguj na klawiaturze
Polska Grupa Zbrojeniowa pokazała także w Kielcach swoje czołgi. Wchodzące w skład PGZ Zakłady Mechaniczny Bumar-Łabędy zaprezentowała m.in. zmodernizowany model PT-91M2 w wersji wyposażenia A1.

Jak informował producent, dzięki modernizacji czołgu zwiększyła się nie tylko jego mobilność czy siła i manewr ogniem, ale także przeżywalność na polu walki. Poprawiła się ergonomia, a także komfort pracy załogi, co przekłada się na wydłużenie czasu trwania misji.

Polska Grupa Zbrojeniowa pokazała także w Kielcach swoje czołgi. Wchodzące w skład PGZ Zakłady Mechaniczny Bumar-Łabędy zaprezentowała m.in. zmodernizowany model PT-91M2 w wersji wyposażenia A1. Jak informował producent, dzięki modernizacji czołgu zwiększyła się nie tylko jego mobilność czy siła i manewr ogniem, ale także przeżywalność na polu walki. Poprawiła się ergonomia, a także komfort pracy załogi, co przekłada się na wydłużenie czasu trwania misji.

POKAŻ MINIATURY
Zdjęcie 10 z 22
PRZEJDŹ DO LISTY GALERII

Bomby, czołgi, drony... tak teraz wygląda nowoczesne uzbrojenie

Już po raz 26. w Kielcach odbył się Międzynarodowy Salonu Przemysłu Obronnego (MSPO). Wydarzenie przyciągnęło 624 wystawców z 31 krajów. Postanowiliśmy sprawdzić, co prezentowali. Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda najnowocześniejsze uzbrojenie.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!