• Nawiguj na klawiaturze
W Kielcach obejrzeć można było także lekki wielozadaniowy pojazd terenowy Falcata. Może on być wykorzystywany również jako platforma wsparcia dla bardziej wyspecjalizowanych systemów, takich jak pojazd do szybkiego reagowania,  pojazd do zwalczania broni pancernej, prowadzenia rozpoznania krótkiego i dalekiego zasięgu, ochrony granic itp.

W Kielcach obejrzeć można było także lekki wielozadaniowy pojazd terenowy Falcata. Może on być wykorzystywany również jako platforma wsparcia dla bardziej wyspecjalizowanych systemów, takich jak pojazd do szybkiego reagowania, pojazd do zwalczania broni pancernej, prowadzenia rozpoznania krótkiego i dalekiego zasięgu, ochrony granic itp.

POKAŻ MINIATURY
Zdjęcie 14 z 22
PRZEJDŹ DO LISTY GALERII

Bomby, czołgi, drony... tak teraz wygląda nowoczesne uzbrojenie

Już po raz 26. w Kielcach odbył się Międzynarodowy Salonu Przemysłu Obronnego (MSPO). Wydarzenie przyciągnęło 624 wystawców z 31 krajów. Postanowiliśmy sprawdzić, co prezentowali. Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda najnowocześniejsze uzbrojenie.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!