PARTNERZY PORTALU
Oferta pracy

Koordynator z językiem ukraińskim

  • Firma: ZEITMANN
  • Ważna od: 2019-12-10
  • Ważna do: 2020-01-24
  • Miasto/region: Zawiercie / Cała Polska

Zeitmann jest liderem wśród agencji rekrutujących pracowników na rynek niemiecki. Przede wszystkim jednak jest firmą godną zaufania. Co roku dzięki nam pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Pomagamy również kandydatom szukającym zatrudnienia w Holandii, Norwegii, Finlandii i Wielkiej Brytanii. Dbamy o to, by wszyscy pracownicy byli zatrudnieni w oparciu o umowę zawartą z zagranicznym pracodawcą, obejmującą ubezpieczenie i dostęp do świadczeń socjalnych. Służymy wieloletnim doświadczeniem i kompleksowym wsparciem od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmyna Polskim rynku pośrednictwa pracy, poszukujemy pogodnej i pełnej energii osoby na stanowisko:

Koordynatorz językiemukraińskim

Obowiązki:

  • odbywanie dyżurów w siedzibie klientaw Zawierciu
  • organizowanie przyjazdów kandydatów z Ukrainy do Polski
  • zakwaterowywanie nowychpracowników z Ukrainy na firmowych mieszkaniach (często w niedziele)
  • zbieranie dokumentacji niezbędnej do zatrudniania kandydatów
  • umawianie pracowników na badania lekarskie i pomoc w założeniu kont bankowego
  • opieka nad kandydatem w trakciepobytu w Polsce
  • przygotowywanie profili zawodowych kandydatów
  • weryfikacja aplikacji oraz kontakt telefoniczny z kandydatami
  • wyszukiwanie nowych mieszkań

Wymagania:

  • biegłaznajomość językaukraińskiego i/lub rosyjskiego
  • bardzo dobraznajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • dobra organizacja pracy i samodzielność
  • gotowość do częściowej pracy zdalnejz domu
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • znajomość pakietu MS Office
  • gotowość do pracy w weekendy

Oferujemy:

  • przyjazne warunki pracy w młodym zespole
  • luźną atmosferę pracy
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń w zakresie rekrutacji
  • możliwości rozwoju
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • firmowy pakiet medyczny i karta OK system po okresie próbnym

Wyślij do nas swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą.

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 pod numerem tel. 12 661 64 00.

Chcesz, jako pierwszy wiedzieć o najnowszych ofertach pracy? Polub naszą stronę na Facebooku.

Życzymy powodzenia!

Zespół Rekrutacji

Zeitmann

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Zeitmann sp.j., ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 9212). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz z stosowną informacją.

DODATKOWE INFORMACJE

WYSZUKIWARKA OFERT PRACY

Altualna liczba ofert: 21 514
jobs.pl praca.pl
WNP - Portal gospodarczy

Drogi Użytkowniku!

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!