PARTNERZY PORTALU
Oferta pracy

Account Manager B2B

  • Firma: TeamQuest Sp. z o.o.
  • Ważna od: 2021-07-30
  • Ważna do: 2021-08-29
  • Miasto/region: Warszawa / Cała Polska

Wymagania:

  • Co najmniej dwu letnie doświadczenie w sprzedaży usług rekrutacyjnych bądź innych usług do klienta biznesowego
  • Doświadczenie we współpracy z Klientem biznesowym
  • Wysoce rozwinięte umiejętności negocjacyjne.
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych zarówno drogą telefoniczną jak i podczas spotkań.
  • Znajomość technologii IT (teoretyczna lub praktyczna)
  • Chęć rozwoju - branża IT jest jedną z najszybciej rozwijających się dlatego dużo wagi dokładamy do rozwoju naszych Konsultantów,
  • Podejście "can-do" - zawsze szukamy nowych rozwiązań,
  • Pewność siebie - ok, z początku możesz nie czuć się pewnie, ale jak tylko nauczysz się zagadnień branżowych będziesz w stanie spokojnie porozmawiać z większością specjalistów IT,
  • Otwartość na komunikację z różnymi osobami - na co dzień będziesz miał styczność z liczną grupą rozmówców.
  • Znajomość języka angielskiego min. B2

Oferujemy:

  • Wiedzę, którą chętnie przekażemy,
  • Solidną podstawę + jeszcze lepsze prowizje,
  • Biuro zlokalizowane w centrum Warszawy blisko stacji metra "Rondo Daszyńskiego',
  • Duże biurko i wygodny fotel,
  • Szybki laptop + dodatkowy monitor 22'-24",
  • Elastyczne godziny pracy (8:00-18:00),
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Świetną atmosferę - jesteśmy na prawdę zgranym zespołem i wzajemnie sobie pomagamy - wszyscy jesteśmy też "na ty"

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów na rynku polskim i na rynkach międzynarodowych.
  • Analiza potrzeb Klienta i dopasowanie najlepszego modelu usług
  • Prowadzenie negocjacji sprzedażowych
  • Współpraca z działem realizacji - konsultantami dziedzinowymi / wiodącymi.
  • Rejestracja aktywności sprzedażowej w dedykowanym rozwiązaniu - system CRM

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

DODATKOWE INFORMACJE

WYSZUKIWARKA OFERT PRACY

Aktualna liczba ofert: 33 090
jobs.pl praca.pl
WNP - Portal gospodarczy

Drogi Użytkowniku!

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!