Oferta pracy

Zastępca Dyrektora Salonu

  • Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o.
  • Ważna od: 2022-09-28
  • Ważna do: 2022-10-28
  • Miasto/region: Poznań / Cała Polska

Zadania:

  • Efektywne zarządzanie dużym zespołem pracowników
  • Utrzymanie najwyższego poziomu obsługi Klienta
  • Konsekwentna realizacja celów biznesowych
  • Stałe zwiększanie efektywności biznesowej zarządzanego salonu
  • Utrzymanie zgodnych z zasadami standardów prezentacji towaru
  • Dbanie o rozwój kompetencji zawodowych podległych pracowników
  • Zapewnienie skutecznej komunikacji w ramach salonu oraz z wszystkimi strukturami Firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe poparte sukcesami i referencjami (co najmniej 5 lat na stanowisku menedżerskim w branży handlowej)
  • Wyższe wykształcenie (preferowane zarządzanie, ekonomia)
  • Praktyczna wiedza z zakresu zarzadzania zespołem
  • Skuteczne budowanie zespołu
  • Integracja zespołu wokół wspólnych celów sprzedażowych i jakościowych
  • Umiejętności zarządzania relacjami z klientem (wewnętrznym, zewnętrznym)
  • Umiejętności organizacji pracy własnej
  • Umiejętności analityczne
  • Pozytywne nastawienie, entuzjazm

Oferta:

  • Współpraca w oparciu oumowę o pracęw stabilnej i znanej organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Benefity pozapłacowe
  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji
  • Szkolenia specjalistyczne

DODATKOWE INFORMACJE

WYSZUKIWARKA OFERT PRACY

Aktualna liczba ofert: 19 428
jobs.pl praca.pl

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!