Oferta pracy

ZBROJARZ/BETONIARZ 13 EURO BRUTTO + 24 EURO NETTO DIETY + OPŁACONE ZAKWATEROWANIE

  • Firma: ImpactJob
  • Ważna od: 2022-09-30
  • Ważna do: 2022-11-14
  • Miasto/region: Różne lokalizacje / Cała Polska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie mieszanek betonowych i zapraw
  • Układanie zapraww formach oraz ich zagęszczanie
  • Wykonywanie elementów betonowych do konstrukcji nośnych budowli
  • Przygotowywanie i montaż zbrojeń
  • Montaż szalunków

WYMAGANIA:

  • Mile widzianaznajomość języka niemieckiego
  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie cieśli/betoniarza/zbrojarza lub doświadczenie zawodowe najlepiej w dziedzinie konstrukcji betonowych/konstrukcji prefabrykowanych
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracęzniemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjnewynagrodzenie(13 euro brutto/godzina +24 euro diety każdy przepracowany dzień)
  • Możliwość pracy wnadgodzinach
  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze stronyImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

DODATKOWE INFORMACJE

WYSZUKIWARKA OFERT PRACY

Aktualna liczba ofert: 19 277
jobs.pl praca.pl

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!