PARTNERZY PORTALU
Oferta pracy

Technolog procesów produkcyjnych

  • Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o.
  • Ważna od: 2022-08-05
  • Ważna do: 2022-08-21
  • Miasto/region: Sieradz / łódzkie

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z firmą

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta MultiSport

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

  • Jasne kryteria dotyczące możliwości rozwoju i awansu

  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego oraz możliwość udziału w szkoleniach i programach rozwojowych

  • Bogaty pakiet socjalny: paczki dla nowo narodzonych dzieci, prezenty na święta, bony podarunkowe, bilety do kina, prezenty na dzień dziecka, dofinansowanie wakacji i wiele innych

WYMAGANIA

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Wiedza w zakresie elektroniki

  • Znajomość procesów produkcyjnych

  • Umiejętność tworzenia kopii zapasowych systemów operacyjnych oraz ich przywracania

  • Znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY

Zadania:

  • Podejmowanie działań mających na celu ograniczenie ilości zatrzymanych produkcji

  • Raportowanie oraz konsultowanie zmian procesowych z odpowiednimi działami

  • Regulacja parametrów maszyn i testerów

  • Uruchamianie urządzeń zgodnie z wymogami producenta

  • Uruchamianie i utrzymywanie procesu produkcyjnego

  • Analiza i optymalizacja procesu produkcyjnego w celu zwiększenia efektywności

  • Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań i automatyzacja procesów produkcyjnych

  • Odpowiedzialność za komunikację, nadzorowanie i odbiór działań serwisów zewnętrznych

DODATKOWE INFORMACJE

WYSZUKIWARKA OFERT PRACY

Aktualna liczba ofert: 19 751
jobs.pl praca.pl

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!