Iran może w odpowiedzi uznać siły zbrojne USA za organizację terrorystyczną

Iran może w odpowiedzi uznać siły zbrojne USA za organizację terrorystyczną
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 20 września 2022
  • Ten tekst jest częścią STREFY PREMIUM WNP.PL
  • Autor: PAP/bad
  • Dodano: 06-04-2019 16:39

Jeśli Stany Zjednoczone umieszczą Korpus Strażników Rewolucji Islamskiej na liście organizacji terrorystycznej, Iran może odpowiedzieć umieszczeniem na analogicznej swojej liście amerykańskiego wojska, zapowiedział w sobotę wysoki rangą irański deputowany.

Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.
Według źródeł w amerykańskiej administracji, Waszyngton ma w przyszłym tygodniu uznać Korpus Strażników Rewolucji za organizację terrorystyczną. Byłby to pierwszy przypadek umieszczenia przez USA na liście sił zbrojnych jakiegoś kraju.

 

×

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU WNP.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie. Nie masz konta? Kliknij i załóż konto!

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

Podaj poprawny adres e-mail
W związku z bezpłatną subskrypcją zgadzam się na otrzymywanie na podany adres email informacji handlowych.
Informujemy, że dane przekazane w związku z zamówieniem newslettera będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności PTWP Online Sp. z o.o.

Usługa zostanie uruchomiania po kliknięciu w link aktywacyjny przesłany na podany adres email.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera i innych informacji.
Musisz zaznaczyć wymaganą zgodę

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: Iran może w odpowiedzi uznać siły zbrojne USA za organizację terrorystyczną

  • Maxim 2019-04-07 10:30:52
    Niezależne żydowskie czasopismo już umieszcza jako pierwsze korpus na liście terrorystów. Niezależne żydowskie pismo to największa medialna organizacja terrorystyczna a słowo terrorysta powstało po zamachu Żydów na placówkę brytyjska w wolnej Palestynie więc pierwszy i największy terrorysta na świecie to syjonista

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.200.168.16
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!