Kolejne trzy śmigłowce Black Hawk mogą trafić do polskiej policji w przyszłym roku. Pierwszy być może w marcu. Jak powiedział Joachim Brudziński - wtedy polska policja będzie wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt i będzie jedną z najnowocześniejszych formacji w Europie.
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.
Szef MSWiA mówił też, że wkrótce do policji mogą trafić kolejne maszyny tego typu.
- Kolejny, trzeci pojawi się tutaj, w Warszawie, już wiosną. Być może uda się, że będzie to marzec (...) jak tylko będzie taka sama życzliwość jak w stosunku do tych trzech, zarówno ze strony pana premiera i pani minister finansów, to kolejne dwa mogą pojawić się w przyszłym roku - powiedział minister.
- Wtedy ten wstyd, który był na naszych ramionach w związku z tak leciwym sprzętem, przejdzie do historii, a polska policja będzie wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt i tym samym będzie jedną z najnowocześniejszych formacji w Europie" - oświadczył.