Katowice staną się stolicą innowacyjnego przemysłu. Ruszyła rejestracja na TOOLEX

Katowice staną się stolicą innowacyjnego przemysłu. Ruszyła rejestracja na TOOLEX
Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach Fot. Shutterstock.com

Rozpoczęła się rejestracja na Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX oraz towarzyszące mu konferencje: Nowy Przemysł 4.0 i Tech and Job.

Zapraszamy do Katowic na Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX. Targi pod patronatem WNP.PL odbędą się 4-6 października 2022 r. - w ich ramach zapraszamy na ciekawą konferencję Nowy Przemysł 4.0. Rejestracja trwa!

  • TOOLEX jest jedną z największych w Polsce imprez targowych, poświęconą głównie branży obrabiarek oraz narzędziowej.
  • Integralną częścią targów TOOLEX są liczne wydarzenia skierowane do przedstawicieli polskiego przemysłu i gospodarki.
  • W dniach 4-5 października odbędzie się konferencja Nowy Przemysł 4.0, podczas której będą omawiane zmiany, wyzwania i przyszłość przemysłu w Polsce, dotyczące przełomowych i futurystycznych technologii oraz ich zastosowania.
  • Można już rejestrować się na wydarzenia.

Najnowsza edycja to kompleksowa prezentacja trendów, rynkowych nowości i technologii, zgodnych z koncepcją przemysłu 4.0. TOOLEX to również spotkania biznesowe decydentów w ramach licznych konferencji, warsztatów i pokazów. Podczas wydarzenia, które odbędzie się 4-6 października br. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, zaprezentuje się ponad 100. wystawców.

TOOLEX to jedna z największych w Polsce imprez targowych, poświęcona głównie branży obrabiarek   oraz narzędziowej. Podczas wydarzenia wystawcy prezentują najnowsze rozwiązania związane z technologią obróbki. 14. edycja zaplanowana na 4-6 października 2022 r. po raz pierwszy odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Ponadto targom TOOLEX będzie towarzyszyć szereg wydarzeń branżowych.

- Właśnie rozpoczęliśmy rejestrację na targi TOOLEX. Spodziewamy się bardzo dużego zainteresowania, ponieważ swój udział potwierdziło już ponad 100 wiodących producentów i firm - Agnieszka Miklas, dyrektor działu expo grupy PTWP, organizatora targów TOOLEX.

- Podczas   trzydniowego wydarzenia zaplanowaliśmy również konferencje Nowy Przemysł 4.0 i Tech and Job - dodaje.

Jak zapewniają organizatorzy, kluczową wartością targów TOOLEX dla przedsiębiorców jest możliwość nawiązania nowych kontaktów, podtrzymanie dotychczasowych relacji oraz prezentacja nowoczesnych rozwiązań i usług.

- Zapraszamy  wszystkich profesjonalistów,  którzy poszukują innowacji i efektywnych rozwiązań na miarę przemysłu czwartej generacji, a także wszystkich zainteresowanych nowościami w branży przemysłowej - podsumowuje Agnieszka Miklas.

Rejestracja na targi TOOLEX jest dostępna na stronie: www.toolex.pl. Udział w wydarzeniu jest   bezpłatny dla osób związanych zawodowo z branżą obrabiarek i narzędziową. Rejestracja umożliwia uczestnictwo zarówno w targach, jak i w wydarzeniach towarzyszących.

Przemysł w najnowocześniejszym wydaniu

Integralną częścią targów TOOLEX są liczne wydarzenia skierowane do przedstawicieli polskiego przemysłu i gospodarki. W dniach 4-5 października odbędzie się konferencja Nowy Przemysł 4.0, podczas której będą omawiane zmiany, wyzwania i przyszłość przemysłu w Polsce, dotyczące   przełomowych i futurystycznych technologii oraz ich zastosowania.

Jednym z jej elementów jest konkurs THE BEST OF INDUSTRY 4.0, który będzie się rozstrzygać w dwóch kategoriach: pierwsza – zakład produkcyjny, czyli gdzie najlepiej realizowane są w praktyce „fabryki przyszłości”, implementujące technologie Przemysłu 4.0; druga – wprowadzenie użytkowników na nowy, wyższy poziom innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Wręczenie nagród, przyznanych przez eksperckie jury składające się z przedstawicieli najnowocześniejszych europejskich firm, odbędzie się podczas wieczornej gali 4 października.

5 października organizatorzy zapraszają także na konferencję „Tech and Job” podejmującą problematykę polskiego rynku pracy inżynierów i specjalistów. W jej ramach zostaną poruszone tematy dotyczące aktualnych problemów branży m.in.: migracji inżynierów, zagranicznych specjalistów, najbardziej poszukiwanych specjalności inżynierskich oraz tego, jak wykształcić inżyniera przyszłości.

Uzupełnieniem wydarzenia będzie sektor olejów, smarów i płynów technologicznych – OILexpo oraz Środowiskowe Seminarium Tribologów na temat tribologii w transporcie kolejowym, a także warsztaty automatyzacji w kontroli produkcji dotyczące skanowania 3D i automatyzacji tego procesu, organizowane przez firmę Lenso. 14. edycja Targów TOOLEX odbędzie się w dniach 4-6 października 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Zobacz naszą najnowszą "Rządową ławę". Adam Sierak rozmawia z Piotrem Uścińskim, wiceministrem rozwoju i technologii

 

×

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Katowice staną się stolicą innowacyjnego przemysłu. Ruszyła rejestracja na TOOLEX

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 3.235.65.220
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!