PARTNERZY PORTALU

Spawalnictwo w sieci nowych możliwości. Konferencja i targi w Katowicach

Spawalnictwo w sieci nowych możliwości. Konferencja i targi w Katowicach
Śląsk pozostaje miejscem organizacji najważniejszych targów spawalniczych w Polsce. Fot. Shutterstock

Od 18 do 20 października 2022 r. Łukasiewicz - Instytut Spawalnictwa organizuje w Katowicach 63. Międzynarodową Konferencję Spawalniczą. W tym samym czasie i miejscu odbędzie się organizowana przez Grupę PTWP 8. edycja Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING.

Hasłem konferencji w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach będzie „Spawalnictwo w sieci nowych możliwości”.

Konferencja spawalnicza skierowana jest nie tylko do naukowców, ale przede wszystkim do praktyków. W gronie uczestników znajdą się właściciele firm produkcyjnych, pracownicy odpowiedzialni za jakość i bezpieczeństwo wytwarzanych wyrobów, np. główni spawalnicy, inżynierowie technolodzy, kierownicy działów jakości itp.

Podczas Konferencji zostaną zaprezentowane osiągnięcia naukowe i ocena aktualnego stanu wiedzy w spawalnictwie. Wydarzenie to forum integrującym krajowe środowisko naukowe z inżynierami i technologami pracującymi w przemyśle. Cele te są osiągane poprzez interesujące wystąpienia prezentujące nowoczesne technologie, materiały i urządzenia spawalnicze.

W trakcie konferencji zobaczymy innowacyjne rozwiązania praktyczne, pozwalające na optymalizację kosztów i poprawę bezpieczeństwa przy wytwarzaniu wyrobów spawalniczych. Międzynarodowy charakter konferencji to okazja na wymianę doświadczeń z ośrodkami zagranicznymi.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji są dostępne na stronie internetowej: www.konferencja.is.gliwice.pl.

ExpoWELDING: Śląsk jest miejscem organizacji najważniejszych targów spawalniczych

Równolegle w katowickim MCK odbędą się 8. Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING, za których organizację odpowiedzialna jest Grupa PTWP, organizator międzynarodowych wydarzeń takich jak Europejski Kongres Gospodarczy. Zgodnie z tradycją, Śląsk pozostaje miejscem organizacji najważniejszych targów spawalniczych w Polsce.

Międzynarodowa Konferencja Spawalnicza będzie szeroko relacjonowana w mediach

Materiały z konferencji zamieszczane będą w drukowanej wersji Biuletynu Instytutu Spawalnictwa, a artykuły tłumaczone na język angielski publikowane w e-Biuletynie Instytutu Spawalnictwa, który jest udostępniany na zasadach Open Access. Codzienna relacja z konferencji publikowana będzie na profilach Łukasiewicz - Instytutu Spawalnictwa w serwisach Facebook, Twitter i Linkedin, a po zakończeniu wydarzenia zaplanowane są relacje w mediach branżowych.

 

×

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Spawalnictwo w sieci nowych możliwości. Konferencja i targi w Katowicach

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 44.200.169.3
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!