PARTNERZY PORTALU

Ostatnie dni na zgłoszenie. Rywalizacja o lidera Przemysłu 4.0 wkracza w kulminacyjną fazę

Ostatnie dni na zgłoszenie. Rywalizacja o lidera Przemysłu 4.0 wkracza w kulminacyjną fazę
W obszarze cyfryzacji, robotyzacji i automatyzacji polski przemysł wciąż ma wiele do zrobienia. To szansa na jakościowy skok dla całej gospodarki. Fot. Shutterstock Fot. Shutterstock

Tylko do 22 sierpnia można się zgłosić do The Best of Industry 4.0, nowego konkursu WNP.PL. Konkurs związany z wdrażaniem cyfrowych rozwiązań w przemyśle pokaże najnowsze i najciekawsze technologie i trendy w polskim Przemyśle 4.0. Równolegle z rozstrzygnięciem tej rywalizacji na Śląsku będą miały miejsce wydarzenia najważniejsze dla polskiego przemysłu.

  • The Best of Industry 4.0 to nowa propozycja portalu WNP.PL. Jesienią poznamy fabryki przyszłości - najciekawsze wdrożenia u  wiodących producentów oraz najlepsze technologie, produkty, usługi dla nowoczesnego przemysłu.
  • Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 22 sierpnia. To zatem ostatni dzwonek dla tych, którzy chcą zaprezentować swoje dokonania i wdrożenia oraz zaawansowane produkty związane z Przemysłem 4.0.
  • Finałowi konkursu będą towarzyszyły odbywające się w październiku w Międzynarodowym   Centrum Kongresowym w Katowicach liczne wydarzenia dedykowane polskiej gospodarce, przemysłowi i nowoczesnej produkcji: targi Toolex, konferencje Przemysł 4.0 i Tech and Job. Trwa rejestracja umożliwiająca udział w wydarzeniach.

Portal WNP.PL organizuje ten wyjątkowy konkurs jako odpowiedź na potrzebę wskazywania najlepszych praktyk, dzielenia się unikatowym doświadczeniem, na gotowość współpracy na bazie wspólnego zasobu wiedzy o szybko zmieniającej się gospodarce, najnowszych technologiach i ich biznesowym wykorzystaniu.

Przypomnijmy - w ramach konkursu The Best of Industry 4.0 wyłonieni zostaną laureaci w dwóch uzupełniających się kategoriach. Pierwsza z nich to „Zakład produkcyjny”. Tu jury wybierze obiekt, placówkę, wytwórnię, gdzie zrealizowano w praktyce ideę „fabryki przyszłości” implementując technologie Przemysłu 4.0, a przeprowadzony proces cyfryzacji może stanowić wzór jeśli chodzi o skuteczność, efektywność i kreatywność.

Laureatami kategorii „Technologia” będą wyjątkowe, innowacyjne rozwiązania technologiczne (urządzenie, linia produkcyjna, model zarządzania produkcją), które wprowadza użytkownika na nowy poziom cyfrowej transformacji.

Jury adekwatne do kategorii 

Wyboru laureatów dokonają adekwatnie do kategorii skomponowane składy jury. Do współpracy przy projekcie The Best of Industry 4.0 zaprosimy przedstawicieli najnowocześniejszych firm europejskiego i polskiego przemysłu, wiodących dostawców i wdrożeniowców, praktyków, naukowców i ekspertów w dziedzinie Przemysłu 4.0.

Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać w terminie do 22 sierpnia 2022 r. na adres mailowy ranking@ptwp.pl. W temacie maila należy wpisać: „Zgłoszenie – The Best of Industry 4.0”. 

Zasady, kryteria i szczegóły dotyczące zgłoszenia – w Regulaminie.

Wyjątkowym wydarzeniem będzie rozstrzygnięcie konkursu połączone z wręczeniem nagród podczas uroczystej wieczornej gali organizowanej w trakcie konferencji Nowy Przemysł 4.0. (4-5 października 2022 r.) w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach 4 października 2022 r.

Finał w otoczeniu gospodarczych eventów

Finałowi konkursu będą towarzyszyły odbywające się w październiku w MCK liczne wydarzenia dedykowane polskiej gospodarce, przemysłowi i nowoczesnej produkcji. Wśród nich są konferencje: Nowy Przemysł 4.0 - poświęcona przełomowym technologiom przyszłości i ich zastosowaniom oraz Tech&Job obejmująca problematykę rynku pracy inżynierów. 

W tym samym czasie i miejscu (4-6 października 2022) odbędzie się XIV edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX -  jednej z największych w Polsce imprez targowych dla przemysłu, szczególnie dla specjalistów w dziedzinie technologii obróbki. Tu można już teraz zarejestrować swój udział w tym wydarzeniu.

 

Biura do wynajęcia. Zobacz oferty na PropertyStock.pl

×

KOMENTARZE (2)

Do artykułu: Ostatnie dni na zgłoszenie. Rywalizacja o lidera Przemysłu 4.0 wkracza w kulminacyjną fazę

  • Kazimierz 2022-08-15 09:45:26
    Zorganizujcie konkurs 100 % ekologiczny prad po 4 gr z zabespieczeniem patentowym to sie zglosze , bo bez taniego pradu to to wszystko kupa zlomu a swiat idzie ku zagladzie .
  • Społeczeństwo woli zdroworozsądkową normalność i ją dostanie w każdym wypadku 2022-08-13 15:58:19
    w w w.wnp. pl/tech/digitalizacja-i-technologie-zawaza-na-naszej-przyszlosci,526102.html#comment - tam pod tym linkiem jest długi komentarz warty uwagi. Społeczeństwo chce równowagi i zracjonalizowania w obszarze cyfrowo-technologiczno-telekomunikacyjnym. Dość jakiś socjopatyczno-psychopatycznych działań lobbingowych, "uszczęśliwiających" ludzi na siłę. Nikt nie będzie się stosował do garstki lobbystów cyfrowych, bezprzewodowych, telekomunikacyjnych i bezgotówkowych tylko dlatego, że oni mają widzimisię i oczekiwania i chcą sobie zaprowadzać "nowe porządki", nie pytając ludzi ani o zdanie ani o zgodę tylko na zasadzie byle wcisnąć, byle wdrożyć czy się komu podoba czy nie.

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 35.172.224.102
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!