Twitter pracuje nad opcją szybkiego wycofywania wysłanych postów

Twitter pracuje nad opcją szybkiego wycofywania wysłanych postów
Twitter chce zdobyć do 2023 roku 315 mln użytkowników fot. Shutterstock
  • Ten tekst jest częścią STREFY PREMIUM WNP.PL
  • Autor: PAP
  • Dodano: 05-03-2021 21:27

Twitter pracuje nad opcją szybkiego wycofywania wysłanych już postów, zanim zostaną zamieszczone w serwisie. Rzeczniczka firmy potwierdziła w piątek w rozmowie z agencją AFP, że przycisk "undo" jest już w fazie testów.

Nowa opcja wprawdzie nie pozwala na edytowanie wpisów, czego domagają się użytkownicy Twittera, daje jednak możliwość wycofania tweeta przez pewien czas po wysłaniu go - podaje francuskie radio RFI.

Twitter ogłosił też niedawno, że rozważa wprowadzenie subskrypcji, w ramach której użytkownicy będą mogli za opłatą mieć dostęp do szczególnie atrakcyjnych kont.

Podczas dorocznego spotkania z inwestorami zarząd firmy poinformował, że poszukuje rozwiązań, które będą źródłem dodatkowych dochodów prócz reklamy.

Twitter chce zdobyć do 2023 roku 315 mln użytkowników; pod koniec ubiegłego roku - według danych przedstawionych amerykańskiej komisji papierów wartościowych SEC - serwis społecznościowy miał ich 192 mln.

 

×

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU WNP.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie. Nie masz konta? Kliknij i załóż konto!

SŁOWA KLUCZOWE I ALERTY

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

Podaj poprawny adres e-mail
W związku z bezpłatną subskrypcją zgadzam się na otrzymywanie na podany adres email informacji handlowych.
Informujemy, że dane przekazane w związku z zamówieniem newslettera będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności PTWP Online Sp. z o.o.

Usługa zostanie uruchomiania po kliknięciu w link aktywacyjny przesłany na podany adres email.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera i innych informacji.
Musisz zaznaczyć wymaganą zgodę

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Twitter pracuje nad opcją szybkiego wycofywania wysłanych postów

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 35.172.111.47
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!