ZEA: Pierwsza w historii kraju kobieta przejdzie szkolenie dla astronautów

ZEA: Pierwsza w historii kraju kobieta przejdzie szkolenie dla astronautów
ZAE zainicjowały swój program kosmiczny w 2017 r. fot. Shutterstock
  • Ten tekst jest częścią STREFY PREMIUM WNP.PL
  • Autor: PAP
  • Dodano: 11-04-2021 12:38

Pierwsza w historii Zjednoczonych Emiratów Arabskich kobieta została wytypowana jako kandydatka do szkolenia dla astronautów w NASA, jakie odbywa się w ramach rozwoju sektora badań kosmicznych w ZAE - podało w niedzielę centrum Muhammada bin Raszida w Dubaju.

27-letnia Nora al-Matroszi jest specjalistką w dziedzinie inżynierii mechanicznej. Obecnie jest zatrudniona w National Petroleum Construction Company w Abu Zabi.

 

×

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU WNP.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie. Nie masz konta? Kliknij i załóż konto!

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

Podaj poprawny adres e-mail
W związku z bezpłatną subskrypcją zgadzam się na otrzymywanie na podany adres email informacji handlowych.
Informujemy, że dane przekazane w związku z zamówieniem newslettera będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności PTWP Online Sp. z o.o.

Usługa zostanie uruchomiania po kliknięciu w link aktywacyjny przesłany na podany adres email.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera i innych informacji.
Musisz zaznaczyć wymaganą zgodę

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: ZEA: Pierwsza w historii kraju kobieta przejdzie szkolenie dla astronautów

  • sołtys kierdziołek 2021-04-12 10:45:47
    Ha ha ha! Za PRLu sowieci też wysłali jednego Hermaszewskiego w kosmos (to było wtedy to samo co dzisiaj wysłanie "kobiety z afrykańskiego kraju"). Nasz dzielny generał w czasie lotu miał absolutny zakaz dotykania czegokolwiek, i oddalania się od swojej koi o więcej niż 5 cm (taki luz miały pasy, którymi był przymocowany). Cały naród się cieszył, ówczesna TVPiS nazywała go bohaterem, wywiadom i wizytom w zakładach pracy nie było końca, a łódzkie włókniarki dzięki temu sukcesowi miały o 3.8 orgazmu więcej niż włókniarki ze zgniłego zachodu, HEJ!

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 18.207.240.77
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

NEWSLETTER

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Polityka prywatności portali Grupy PTWP

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!