PARTNERZY PORTALU partner portalu wnp.pl partner portalu wnp.pl partner portalu wnp.pl
Menu

wnp.pl - portal gospodarczy

Szukaj
  • Strefa premium

Protest w Warszawie. Górnicy z JSW piszą do Jarosława Kaczyńskiego

Autor: JD
24-06-2019 12:15 |  aktualizacja: 24-06-2019 12:26
Protest w Warszawie. Górnicy z JSW piszą do Jarosława Kaczyńskiego

W JSW panuje napięta sytuacja. Czy Jarosław Kaczyński rozwiąże konflikt?

Fot. mat.pras.

W poniedziałek 24 czerwca górnicy z Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) demonstrowali pod siedzibą Prawa i Sprawiedliwości przy ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie. Odczytano i wręczono petycję skierowaną do prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego.

  • Przeszło tysiąc górników z Jastrzębskiej Spółki Węglowej protestowało w Warszawie pod siedzibą Prawa i Sprawiedliwości.
  • Około 12.30 odczytano petycję skierowaną do prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego, która została też wręczona przedstawicielowi biura.

wnp.pl - portal gospodarczy

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU WNP.PL

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie. Nie masz konta? Kliknij i załóż konto!

KOMENTARZE (29)

  • Akcjonariusz 2019-06-24 12:48:49
    Zapomnieli zarządać dostępu do morza. Ciekawe kto wygra - zorganizowana grupa ds. wymuszania i szantażu czy tworca polskiego autorytaryzmu, który nie znosi konkurencji w rządzeniu
    • podatnik/energetyk 2019-06-24 15:12:14
      Weżcie sie lepiej do roboty!!!.Kiedy podatnicy usłyszą że nie trzeba do was dokładać?????
      • Gornik 2019-06-24 15:43:12
        Energetyk, który dąży do tego aby paliwo w elektrowniach pochodziło z Rosji. Jeżeli uzyskają monopol na węgiel jego cena skoczy o 1000 %
      • Pikolo 2019-06-24 16:30:41
        Tepaku... Do czego ty dokładasz?
      • Lebloom 2019-06-24 16:46:19
        No ile musiałeś dołożyć (...)?
      • Górnik 2019-06-24 16:52:58
        Jak na razie to my do was darmozjady dokładamy i tych złodzieji z Warszawy
      • Liroy 2019-06-24 17:12:22
        Gdyby nie górnictwo, "Polski Wegiel" Polskę już dawno by Rosja zniszczyła, jeśli tego chcecie dalej z powodu nudow piszcie na górnictwo
  • HaBe 2019-06-24 13:12:25
    Tchórzewskiwgo bardzo krótko trzymają byłe służby. W energetyce roi się od TW, byłych UBeków, POwców i POciotków ministra. Tragedia.
  • Gosc 2019-06-24 13:29:50
    Związkowcy ciągle myślą jak za Gierka, to nie jest spolka związków a państwa tam nie moga rządzić działacze bo rozwala spółkę. Okrecili sobie Ozona wokół palca i z uśmiechem patrzyli jak koszty idą pod niebo a zysk i kurs leci na pysk. Za Ozona kurs akcji spadł że 108 na 43 przy silnej cenie koksowego oczywiście związkowcy tym się nie zainteresowali.
    • gość 2019-06-24 21:15:29
      Związkowcy są jak ta krowa która dużo ryczy ale daje mało mleka. Trafiła kosa związkowa na kamień i nawet dojna zmiana nie chce odpowiadać na te ich idiotyczne listy do Morawieckiego i Kaczyńskiego i ma gdzieś dwie demonstracje w Warszawie. Związkowcy teraz już wiedzą że byli potrzebni pis tylko do wyborów a teraz to już im tylko zostało wsadzić mordę w kubeł.
  • Polka 2019-06-24 13:50:59
    Związkowcy JSW. Proszę się w moim imieniu nie wypowiadać! Ja nie mam męża górnika, ciężko pracuję aby mieć m.in. na rachunki za prąd. Teraz męczy mnie smog i podwyżki cen. A Wy się do tego przyczyniacie.
    • Paweł1990 2019-06-24 13:59:29
      Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale JSW skupia się na produkcji węgla koksującego będącego surowcem chemicznym, nie energetycznym. Poza tym protest ma za zadanie uchronienie JSW przed zmuszeniem do zakupu kopalni produkującej właśnie węgiel energetyczny. Zalecam uważne czytanie newsów.
      • Niewiara 2019-06-24 18:32:34
        W procesie produkcji koksu i odzyskiwania produktów węglopochodnych występuje emisja zanieczyszczeń do powietrza, na które składają się: pyły i produkty spalania gazu koksowniczego oraz składniki gazu koksowniczego o różnym składzie w zależności od miejsca jego emisji, amoniak z instalacji wydzielania amoniaku, benzen i jego pochodne z instalacji benzolowni, wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne, a ponadto fenol, siarkowodór, pirydyna oraz produkty spalania nadmiarowego gazu koksowniczego w pochodni gazowej.
    • Lebloom 2019-06-24 16:48:17
      Glupiutka
    • Pikolo 2019-06-24 20:05:00
      Idiotko to węgiel koksujacy
  • Hiob 2019-06-24 14:06:57
    Górnicy zapomnieli ci się działo z górnictwem za AWS? PIS to ci sami ludzie......
    • Murek 2019-06-24 14:47:31
      Alleluja, ktoś jeszcze pamięta!
      • Mariusz 2019-06-24 16:48:48
        Do tego energetyka co tak wielce do Górnictwa dokłada weź się kolego w łep jebni tyle co my podatków płacimy tym złodzieja z Warszawy to ty nawet skrawek tego do nas nie dopłaciłes A walczymy o swoje zeby tacy jak ty i reszta nie dostała

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 54.81.69.220